Всім відомо, що ягоди шипшини є унікальним природним лікарським засобом, корисні властивості його безмежні. Саме шипшина має виражену протизастудним ефектом, пов'язано це з тим, що плоди, листя, насіння і коріння містять величезний вітамінний комплекс: каротин, рутин, вітаміни С, К, Е, В. Вміст вітаміну С в ягодах у багато разів перевищує всі лікарські рослини (100 грам плодів містить близько 1-2 грами вітаміну, що в 45-50 разів більше, ніж у лимоні). Разом з тим шипшина включає в себе величезну кількість амінокислот, що позитивно впливає на імунітет, зміцнюючи його, і має антибактеріальну дію. Всі ці властивості чудо-рослини роблять його незамінним засобом для попередження та боротьби з простудними захворюваннями, проблемами з судинною системою, розладами сечостатевої системи, і при високому тиску. Найчастіше для лікування захворювань використовують спосіб заварювання шипшини в термосі.

Підготовка до запарюванню шипшини в термосі

Існує безліч варіантів приготування чаю з шипшини в термосі. При цьому отримані настої по-різному впливають на організм, володіють різними властивостями. Для отримання найбільшої користі від завареного настою необхідно дотримуватися певних правил. В першу чергу, перед тим як запарити шипшину, необхідно його перебрати, тобто викинути ті ягоди, які піддалися псування (погнили, запліснявіли).


Другою важливою умовою є дотримання пропорцій. Нормою вважає 100 грам плодів шипшини на літр окропу (приблизно чотири ложки їдалень).

Спосіб приготування настою

При приготуванні чаю з шипшини подрібнювати ягоди не обов'язково. Так як термос довго тримає тепло, шипшина встигає прогрітися, при цьому передавши всі свої корисні речовини. Але не варто забувати про те, що настій не слід тримати довше 8 годин, так як вітаміни починають руйнуватися. При запарюванні шипшини використовується термос зі скляною колбою, тому що при взаємодії з металом руйнується вітамін С.

Настій шипшини для дітей

Чай із шипшини корисний як дорослим, так і дітям. Але дуже часто мами стикаються з тим, що діти не з особливим бажанням п'ють його. Що робити в цьому випадку? А рішення просте. Необхідно готувати чай з шипшини як завжди, але при цьому трохи підсолодивши його. Рекомендується так само додати чогось смачного, цілком підійде і курага.

Вживається по півсклянки тричі на день дорослим, дітям - третину склянки настою 2 рази на день. Ефект при лікуванні настає швидко при цьому самопочуття поліпшується з кожним днем.