Твоя сильна половина вічно чимось проявляє невдоволення? З ранку у нього "сніданок охолов", "чай несолодкий", ти "копошиться там чогось", а ввечері - "начальник заколивав", "робота вимотала", "вечеря не такий як хотілося б"? ..

Знайоме? Якщо коханий так поводиться з моменту першої вашої зустрічі, то можна порадити тільки терпіти або ж іншого. Ну а якщо це почалося не так давно, то варто спробувати прокласти шлях до його нервовій системі класичним способом, тобто через шлунок. Раз до серця шлях лежить саме через цей орган травлення, то чому б не спробувати "прокладку" маршрутів через нього до інших органів? :)

І це не зовсім жарт - дефіцит багатьох мікроелементів може стати самої що ні на є основною причиною поганого настрою. Недарма ж кажуть "ми те, що ми їмо", саме наша їжа часто керує нашою поведінкою.

Отже, за якими ж саме продуктам в даному випадку може нудьгувати ранима чоловіча психіка?

Дослідження англійських фахівців показують, що при такому дратівливому поведінці чоловік видає своє бажання харчуватися жирною рибою, пісної яловичиною (можливо, індичкою) і свіжими фруктами і овочами ...

Розглянемо, чому саме так.

Жирна риба. Сардина, лосось, скумбрія, мойва, оселедець або навіть кілька - все це можна включити в дане поняття. Вибір тільки за тобою, залежно від уподобань твого милого і фінансів.


Адже всього 200 г риби на день зможуть нормалізувати амінокислотний баланс в організмі людини. В першу чергу саме там міститься незамінний для нервової системи триптофан.

Яловичина також містить триптофан, який допомагає захищатися від стресу. А індичка дасть фору будь яловичині, не кажучи вже про свинину, по наявності корисних білків. І при цьому в індичатині мінімум зайвих для організму жирів.

Про користь овочів, фруктів і ягід навіть говорити зайве. Всі ми знаємо, що вони багаті вітаміном С, нестача якого може спровокувати підвищену стомлюваність.

Дуже корисний для нервової системи шпинат, в якому присутня багато заліза і магнію, адже саме вони є досить активними "воїнами зі стресом".

Таким чином, додаючи в їжу вищеописані продукти, можна зробити з постійно розлюченого тигра милого і пухнастого зайчика. Однак, якщо правильне харчування не допомагає, значить справа не тільки в цьому - дратівливим може зробити людину безліч хвороб, наприклад, щитовидка. Якщо ж милий здоровий, а все одно біситься з приводу і без - терміново звертайся до психолога. Адже якщо пустити постійну дратівливість на самоплив, можна повністю зіпсувати своє життя і життя оточуючих, ставши такою ж дратівливою і Знеможений від постійного стресу ...