Ангіна, бронхіт, пневмонія і будь-яке інше інфекційне захворювання призводять до таких стандартним процедурам, як лікування антибіотиками. Однак поряд з лікуванням інфекції найчастіше виникають такі небажані побічні ефекти, як здуття живота, діарея, болі в животі і дискомфорт. Все це звичайні симптоми дисбактеріозу, який виникає при лікуванні антибіотиками. На жаль, при лікуванні запалення в організмі порушується баланс мікрофлори, і кількість корисних бактерій зменшується, що і призводить до дисбактеріозу. Для того щоб усунути цю проблему, і приймається лінекс, який відновлює порушений бактеріальний баланс.

Лінекс і його переваги

Лінекс - це лікарський препарат, який відноситься до групи пробіотиків і застосовується при необхідності антибактеріальної терапії. Прибуток, на відміну від пребіотиків, містять живі корисні бактерії, які відразу населяють кишечник мікроорганізмами, необхідними для нормального травлення.

Лінекс має одне головна перевага - він містить комплекс бактерій природної мікрофлори різних відділів кишечника - це і лактобактерії, і ентерококи, і біфідобактерії.


Тому лінекс допомагає не тільки окремих дільницях кишечника, а шлунково-кишковому тракту в цілому. Біфідобактерії населяють товстий кишечник, а решта - тонкий.

Спосіб застосування і дозування Линекса

Зазвичай лінекс призначають по 2 капсули 3 рази на день після їди. Запивають таблетки невеликою кількістю рідини, але маленьким дітям і людям, які з яких-небудь причин не можуть проковтнути капсулу цілком, її розкривають, висипають вміст в ложку і розмішують з невеликою кількістю рідини.

Тривалість лікування линексом залежить від індивідуальних особливостей організму.