Дивовижний напій кудін (в перекладі з китайської Ку Дін - "гірка трава") виготовляється з широколистого вічнозеленої рослини падуба. У народі часто напій кудін називають "гірким чаєм", але це неправильне трактування, оскільки він виготовляється не з чайного куща.

Про цілющі властивості Кудіна можна розповідати без зупинки. Чай володіє широким спектром цілющих властивостей , має жарознижувальну і протизапальну властивість, є антисептичним і сечогінним засобом. Кудін незамінний при похмільного синдрому, а так само виводить з організму шлаки. Через вміст в чаї ферментативних комплексів, які збуджують органи, що відповідають за обмін речовин в організмі, сприяє поліпшенню травлення і очищенню організму. Часто чай кудін вживається для профілактики пухлин, оскільки містить величезний запас антиоксидантів, які в свою чергу захищають від радіації. Корисний кудін і для хворих на цукровий діабет, адже він вважається потужним засобом для нормалізації рівня цукру в крові.

Напій має незабутнім гіркуватим смаком з солодким присмаком. Дивує він і своїм забарвленням, яка змінюється від світло-жовтого до яскраво-зеленого. Колір і смак Кудіна безпосередньо залежить від кількості і способу заварювання, так як заварювати його можна не раз. При кожному наступному додаванні окропу з'являються нові унікальні смакові відтінки.

Основне правило Кудіна - не можна заварювати його окропом, так як він буде сильно гірчити. Після такої дегустації навряд чи захочеться ще раз спробувати настільки недешевий чай.

Детальніше про воду для Кудіна

Воду бажано використовувати м'яку, ідеально підійде ключова.


Але якщо такий не є, можна взяти звичайну - очищену через фільтр. Гурмани рекомендують заварювати кудін водою з температурою близько 70 градусів. Такий чай буде ідеальний за кольором та смаком, але можливі й варіанти на любителя від 50 до 100 градусів. Секрет в тому, що чим холодніше вода, тим слабкіше буде відчуватися його гіркоту.

Способи заварювання чаю

Існує багато способів заварювання Кудін, серед яких навіть самий прискіпливий людина знайде собі спосіб до душі.

  • Взяти пару чаїнок. Трохи розмочити в холодній воді. Потім залити кип'яченою водою (70-80 градусів) і настояти кілька хвилин.
  • Залити листя гарячою водою, настояти 20-30 секунд і злити воду. Потім знову залити гарячою водою. Остудити і можна пити.
  • Спіймати момент перед закипанням води (як тільки почнуть підніматися невеликі струмки бульбашок повітря з дна чайника). Потім закласти в чайник листя і прокип'ятити близько 20-30 секунд. Зняти з вогню і остудити. Можна вживати.

Як правильно пити кудін

У Китаї кудін вважається улюбленим напоєм лікарів, які називають його еліксиром здоров'я і вічної молодості. Із задоволенням вживають самі і радять всім пацієнтам.

Чай кудін треба пити, насолоджуючись. Він досить добре видаляє спрагу. Не варто псувати смак, заїдаючи його солодощами і булочками. Можна пити кудін з медом, але зрозумівши тонкість смаку чаю, ви, безсумнівно, відмовитеся й від нього.