Кожна жінка, яка бажає схуднути і таким чином посилити свою зовнішню привабливість, намагається дотримуватися принципів здорового харчування. Особливе місце в дієті худнуть займають рідини - проста питна вода, трав'яні чаї, соки. Всі ці напої цілком успішно перемагають напади голоду і сприяють заповненню шлунка, сигналізуючи таким чином про його насичення і тим самим обманюючи організм людини. При цьому основним плюсом рідин є той факт, що вони відрізняються малою калорійністю.

Давно відомо, що одним з найбільш ефективних у процесі боротьби із зайвою вагою фруктом є представник сімейства цитрусових - грейпфрут. Вміщені в ньому корисні речовини унікальні, оскільки завдяки їх властивостям відбувається істотне зниження маси тіла. Такими ж якостями володіє і грейпфрутовий сік.

Доказом позитивного впливу грейпфрутового соку на фігуру служать результати недавнього дослідження, проведеного американськими вченими. Співробітниками університету Вандербільта був проведений 14-тижневий науковий експеримент, безперечно затвердив за грейпфрутом звання фрукта, реально сприяє процесу схуднення.

Протягом усього випробувального терміну група добровольців повинна була дотримуватися одна обов'язкова умова: перед обідом їм належало випивати півсклянки грейпфрутового соку - саме така кількість цього напою вважається оптимальною для організму добовою дозою, або з'їдати половину фрукта.


По закінченні цього "грейпфрутового" експерименту фахівцями було зафіксовано зниження індексу маси тіла у всіх учасників, а також зміна показників обсягів талії в меншу сторону. У середньому піддослідні зуміли позбутися 7% зайвої ваги, що в перерахунку на мову цифр склало 7-10 кілограм. Поряд з тим в крові тих, що худнуть добровольців значно підвищився рівень так званого "корисного" HDL-холестерину, покращився стан печінки та імунної системи. На думку експертів, таке позитивний вплив грейпфрута на організм стало можливим завдяки високому вмісту в його м'якоті вітаміну С.