Пуер - надзвичайно унікальний чай за своїми смаковими властивостями. Він здатний повністю розкритися і передати всі корисні властивості, тільки якщо правильно його заварювати. Тоді пуер буде дійсно смачним і справить хороший тонізуючий ефект.

Історичною батьківщиною цього виду чаю є невелика провінція в Китаї - Юньнань.

Існує величезна кількість різновидів чаю пуер. І при цьому кожен з видів пуер вимагає індивідуального підходу, і заварювати його треба по-особливому.

Як правильно вибрати чай пуер

Дуже важливо знати, що остаточний аромат напою пуер залежить від безлічі різних умов, серед яких хотілося б відзначити наступні:

  • Регіон, де виростають чайні дерева.
  • Вік чайних дерев.
  • Вид листочків (найбільш цінуються листочки, що ростуть на верхівках).
  • Погодні умови в день збору чаю.
  • Рейтинг виробника.
  • Правильне заварювання чаю та ін.

Звичайно ж, найкраще купувати цей чай на його батьківщині - в Китаї. Але вирушати на інший кінець земної кулі не всім під силу, тому можна придбати пуер в спеціалізованому магазині.

Чай пуер випускається виключно в пресованому вигляді, так як це необхідно для процесу ферментації. Найчастіше пресують його у вигляді млинця або таблетки, але також цей чай може зустрічатися у вигляді гарбуза, цегли, гриба та ін. Також варіює вага чаю, він може бути від кількох грам до декількох кілограм. Щоб було зручно заварювати, найчастіше виготовляють його невеликими формами.

На якість чаю не чинять ніякого впливу ні форма, ні вага. Незалежно від виду пресування тільки правильне заварювання гарантує високоякісний смак напою.

При придбанні цього продукту в першу чергу слід звернути увагу на наявність яких-небудь пошкоджень або пустот в таблетці. Також листя повинні бути сухими і цілими. Наявність нерівностей і домішок свідчить про недотримання технології збору, а отже, будуть порушені і смакові якості напою при його заварюванні.

Цей вид чаю дуже швидко вбирає сторонні запахи, тому якщо ви почули "нотки" будь -або запахів, то це може свідчити про неправильне зберігання продукту.

Наявність білих листочків в пуер говорить про високу якість чаю, так як ці листки були зірвані з самої верхівки чайного дерева.

Колір пуер при заварюванні може відрізнятися в залежності від його сорту.


Але, тим не менш, він ні в якому разі не повинен бути мутним або дуже темним.

З витриманих сортів при заварюванні виходить чай пуер темно-червоного кольору і фруктовим запахом, в той час як молоді - мають квітковий запах і злегка золотистий відтінок.

Після придбання чаю пуер необхідно вміти його правильно зберігати, адже від цього залежать відмінні смакові результати напою. Зберігати пуер потрібно при помірній вологості, а також в добре вентильованих приміщеннях, це допоможе уникнути утворення цвілі і поглинання навколишніх запахів.

Як правильно заварювати чай пуер

До складу пуеру входять дрібні листочки коричневого і темно блакитного кольорів. Таблетки мають невеликі розміри, щоб зручно було заварювати.

Тільки якщо чай правильно заварювати, можна отримати густий напій з насиченим смаком з додаванням легких ноток карамелі, горіхів і шоколаду.

Для заварювання пуер необхідно взяти одну таблетку пуеру і трохи розім'яти. Потім помістіть в скляний або глиняний чайник і заваріть крутим окропом на кілька секунд і повністю злийте воду.

Тільки після цього заварювати чай пуер гарячою водою з температурою близько 95 градусів. Після двох хвилин настоювання напій готовий до вживання.

Одну таблетку пуер можна заварювати близько десяти разів. Особливу увагу слід приділити якості застосовуваної води, так як це може відбитися на смаку пуер. Найкраще заварювати відфільтровану воду, але якщо такий не є можна використовувати відстояну.

Якщо чай пуер заварювати правильно, він буде темно-коричневого кольору, а також буде володіти заспокійливим і навіть розслаблюючу дію.

Терпкість смаку можна легко регулювати за допомогою часу, який пройшов після заварювання і кількістю чаю.

Чай пуер рекомендується заварювати і пити протягом дня, однак не варто його вживати на ніч.

Корисні властивості чаю пуер

Серед корисних властивостей цього напою можна відзначити зниження рівня холестерину в сироватці крові. Також чай пуер при правильному заварюванні сприяє виведенню токсичних речовин і різних шлаків з організму, поліпшенню стану шкіри і нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту.