Однією з найяскравіших і найкрасивіших пар зі світу "багатих і знаменитих" є, безумовно, чета Бекхемів. І чого тільки не роблять Девід і Вікторія, щоб якомога довше залишатися на піку слави!

Відомий факт, що крім своєї основної роботи зоряне сімейство активно освоює світ моди і краси. При цьому далеко не безуспішно: колекційний одяг від "ікони стилю" Вікторії Бекхем - жадана мрія завзятих модниць, досить-таки велику армію прихильників завойовують та іменні аромати від зоряної пари.

Не так давно парфумерний ринок поповнився черговим витвором від бренду Beckham - парним ароматом Signature Story, що являють собою оновлену і вдосконалену версію випущеного роком раніше Signature.

Авторство жіночої складової пари - Signature Story For Her - належить "перу" парфумера з Firmenich Наталі Лорсон (Nathalie Lorson) .


Чоловіча композиція - Signature Story For Him - була створена Беатрис Піке (Beatrice Piquet) з IFF.

Жіночий парфум Signature Story For Her відноситься до групи квіткових, шипрових ароматів. Основу парфумерної композиції складають ноти персика, китайського мандарина (кумквата), гіркого апельсина, білого піона, троянди, мускусу, деревного моху і пачулі. Аромат представлений в концентрації Eau de Toilette, у флаконах номінальним обсягом 15 мл і 30 мл.

Signature Story For Him - представник сімейства деревних ароматів. Його парфумерна композиція представлена запашними нотами листя фіалки, базиліка, ананаса, лаванди і розмарину, звучання яких чудово доповнюють ладан, пачулі і кедрове дерево. Чоловічий аромат Signature Story For Him від David Beckham випущений в концентрації Eau de Toilette, номінальним обсягом флаконів 30 мл і 50 мл.