Настій вівса можна назвати одним з найбільш поширених, і до того ж не менш ефективних засобів, що сприяють відновленню нормального функціонування печінки.

Але перш ніж використовувати цей продукт, необхідно попередньо підготуватися. У першу чергу необхідно звернути увагу на харчування, яке обов'язково має бути раціональним і здоровим. Слід віддавати перевагу їжі, багатої рослинною клітковиною. Також фахівці рекомендують вживати побільше продуктів жовтого кольору, наприклад сир, мед, лимони, пшоно , рослинне масло та інші. Для досягнення найкращого ефекту необхідно відмовитися від солоних і копчених продуктів, а також від яєць, м'яса, риби та алкогольних напоїв.

Істотна шкода нормальному функціонуванню жовчного міхура, нирок і печінки наносять переїдання, малорухливий спосіб життя, алкогольні напої і нікотин.

Як правильно заварювати овес

Проводити чистку печінки кращого всього у весняний час року.

Для отримання найкращих результатів необхідно провести три курси лікування, з перервами між курсами в три тижні.

Кожен курс включає 2 фази: перша фаза - застосування особливого трав'яного збору, і друга - прийом відвару вівса.

Для приготування трав'яного збору необхідно взяти одну столову ложку мучниці, споришу, звіробою і кукурудзяних пластівців. Цю суміш залити двома літрами гарячої води і прокип'ятити протягом трьох хвилин. Потім помістити відвар в тепле місце і настоювати протягом кількох годин. Пити по одній склянці за півгодини до прийому їжі.

Для приготування відвару вівса необхідний один стакан промитих, але неочищених зерен і дві склянки води. Інгредієнти потрібно змішати і кип'ятити на слабкому вогні не більше 30 хвилин. Готовий відвар необхідно вживати щодня замість чаю протягом місяця.

Також можна заварювати його в термосі. Для цього необхідно подрібнити неочищені зерна вівса в кавомолці і залити окропом у термосі. Відвар готують із співвідношення однієї столової ложки подрібнених зерен на один літр води. Потім йому потрібно настоятися близько 12 годин.


Пити 2-3 рази на добу перед прийомом їжі. Курс терапії становить близько трьох місяців.

Деякі народні цілителі рекомендують заварювати овес на молоці або ж на воді з додаванням меду.

Для приготування відвару з медом необхідно один стакан вівса ретельно промити проточною водою кілька разів, потім залити його двома склянками води і кип'ятити на плиті на слабкому вогні, поки не википить половина рідини відвару. Потім зняти його з вогню, додати дві чайні ложки меду і ретельно перемішати.

Слід пам'ятати, що овес ефективний лише при правильному заварюванні і регулярному застосуванні протягом 3 місяців. Поліпшення самопочуття і загального стану буде спостерігатися через місяць з початку вживання чудодійного відвару.

Корисні властивості вівса

Овес має безліч корисних властивостей. Цей продукт широко використовується як протизапальний засіб при запальних захворюваннях травної системи та інших органів і систем. Овес містить особливий фермент, який сприятливо впливає на поліпшення засвоєння вуглеводів організмом.

Цей продукт містить велику кількість найважливішого мікроелемента - магнію, у зв'язку з чим застосовується з метою підтримки нормального функціонування серцево-судинної та нервової систем.

Крім того овес також використовується для підвищення імунітету і при лікуванні гіпертонічної хвороби на початкових її стадіях, щоб попередити прогресування патології і розвиток ускладнень.

Лікарські засоби, що містять овес, заповнюють недолік кремнію, фосфору і калію в організмі, тому призначаються при хворобах нирок, печінки та серця.

Цей продукт сприяє поліпшенню розумової діяльності людини, а також стабілізації показників холестерину і цукру в сироватці. Більше того, зерна вівса допомагають очистити кровоносні судини від атеросклеротичних бляшок.

Нерідко рекомендують вживати відвар вівса при туберкульозі.

Завдяки комплексу мікроелементів і вітамінів, цей продукт застосовується для підтримки краси нігтів і волосся.