Практично жодна сучасна жінка не може обійтися без своєрідних "чарівних помічників" - різних косметичних засобів. Так чи інакше, але продукти косметологічної індустрії займають міцні, високі позиції в рейтингу секретних складових жіночої привабливості.

В останні роки переваги жіночої половини людства все більшою мірою схиляються на користь так званої експрес-косметики . І це не дивно - дані продукти дозволяють додати ідеальність жіночому зовнішності за найменший проміжок часу. А для сучасної жінки, яка знаходиться в безперервному русі скаженого темпу життя, це, безумовно, величезний плюс.

Засоби експрес-косметики здатні творити справжні чудеса, причому при мінімумі зусиль. Однак не варто надто захоплюватися "чудо-продуктами": їх безконтрольне використання не тільки не принесе бажаного ефекту, а навпаки - може посилити наявні недоліки і спровокувати неабиякі проблеми. Фахівці-косметологи невпинно нагадують: швидкодіючі косметичні засоби у жодному разі не повинні замінювати щоденний догляд за зовнішністю. Їх призначення - моментальне рішення тієї чи іншої проблеми в найкоротші терміни, і не більше.

Таким чином, найбільш поширені косметологічні експрес-засоби мають право на застосування в таких ситуаціях:

 • антіугревой кошти - повинні використовуватися лише у випадках, що вимагають негайного вирішення проблеми. Незаперечний факт - вугрові висипання з'являються незалежно від віку, статевої приналежності і типу шкіри. І травмований таким чином шкірний покрив вимагає тривалого, ретельного і серйозного лікування.
  Експрес-засоби доречні для використання лише тоді, коли дану проблему потрібно тимчасово замаскувати (побачення, вечірка тощо). Бо їх корисну дію спрямоване саме на миттєве усунення зовнішніх недоліків в найкоротші терміни. Не варто забувати про те, що така косметика сприяє лише швидкої маскування вугрових висипань, не надаючи при цьому сильного впливу на причини їх виникнення.
  Побічний ефект від застосування такої косметики - дерматит. Практично всі антіугревой експрес-засоби (незалежно від їх вартості і виробника) часто провокують роздратування і почервоніння, відчуття сухості і стягнутості шкірного покриву. Викликано це, як правило, тими компонентами, які входять до складу коштів, і без яких не можна обійтися, бо саме їх властивості і дозволяють виконувати функціональне призначення косметики.  Косметологи радять наступне: для обробки проблемних зон необхідно використовувати засоби точкового застосування, щоб не травмувати інші ділянки шкіри. Також слід уникати тих препаратів, у складі яких міститься етанол.

 • Кошти від зморшок - дозволяють візуально приховати наявні зморшки і підтягнути шкіру, привести її в тонус. Різні ліфтинг-засоби миттєвої дії в найкоротші терміни живлять кореневі клітини шкіри вітамінами і мінералами, мікроелементами і киснем. В результаті шкірні тканини на деякий час добре зміцнюються і тонізуються. Також збільшується вироблення власного, природного колагену.
  Однак, не варто забувати про те, що даний ефект недовговічний, і триває він, як правило, не більше 12 годин. А якщо врахувати те, що експрес-косметика даного профілю активізує внутрішні резерви шкірного покриву, то стає цілком очевидно - її часте використання може призвести до вичерпання внутрішнього запасу і спровокувати посилене старіння шкіри.
  Тому найбільш оптимальне рішення - застосовувати швидкодіючі засоби проти зморшок не частіше 2-3 разів на місяць.
 • Засоби для волосся - всього лише за пару хвилин дана косметична продукція прекрасно наситить волосся необхідною вологою, відновить їх структуру і додасть шевелюрі пишність і об'ємність .
  Але не варто захоплюватися: найменше відхилення від "інструкції із застосування" не тільки не створить диво, а навпаки - кінцевий результат може стати гірше початкового. Тому різноманітні засоби "два-в-одному" застосовувати слід за потребою (у відрядженнях, відпустці тощо).
  Для щоденного догляду грамотніше застосовувати засоби для волосся вузькоспеціалізованого напрямку, бо роздільне використання шампуню, бальзаму, сироватки для волосся живить волосся великою кількістю корисних речовин, ніж засіб "два-в-одному".

Таким чином, спираючись на вищевикладене, напрошується наступний висновок: у випадках, що стосуються догляду за зовнішнім виглядом, традиційність - більш правильний і, безсумнівно, виграшний варіант.