Осінь - оптимальний час для косметологічних відновних процедур. Як впоратися з особливостями перехідного кліматичного періоду, виглядати молодою і красивою, розповідає косметолог Маріанна Тахчіді.

Агресивна сонце, пляжний відпочинок і тури в південні країни стають для шкіри великим випробуванням. Під впливом сонячних променів в ній різко знижується рівень гіалуронової кислоти. Розпадаються колагенові і еластинових волокна, шкіра провисає і утворює зморшки. Тому дуже важливо в міжсезоння підготувати шкіру до холодної пори року, щоб не погіршити її стан.

Спосіб 1. гіалуронопластика
Найбезпечніший і природний шлях до молодості шкіри. Необхідний один курс ін'єкцій натуральної гіалуронової кислоти, і шкіра починає оновлюватися. Її клітини відновлюються, коригується овал обличчя, вирівнюються зморшки, шкіра стає більш пружною.
Перший етап гіалуронопластика включає в себе 4 сеансу. Ін'єкції робляться один раз в два тижні, щоб результат був видний візуально. Для підтримки ефекту рекомендується повторювати процедуру щоквартально.

Спосіб 2. Гідродермія
Живить і зволожує шкіру будь-якого типу, справляється з висипом вугрів і відновлює свіжий колір обличчя. Косметолог спочатку проводить процедуру пілінгу, яка необхідна для того, щоб очистити шкіру від відмерлих клітин. Потім на обличчя завдає спеціальний гель з активними частинками і масажує шкіру за допомогою косметологічного електродного приладу. Це сприяє поліпшенню кровообігу, зміцненню м'язів обличчя, вирівнюванню зморшок і регенерації клітин шкіри.
Кількість курсів гідродерміі залежить від стану шкіри. Стандартний проводиться два рази на рік по чотири процедури 1 раз на тиждень. У віці до 25 років достатньо лише пари сеансів, а от після 35 гідродермію необхідно робити щоразу при ознаках старіння шкіри.

Спосіб 3. Мезотерапія
Рекомендується при зниженні тонусу шкіри , її зневодненні і вікових змінах.


Ефективність методу полягає у введенні спеціальних лікарських препаратів в проблемну зону, що не викликають звикання і алергії. Глибина проколу - від 1,5 до 6 мм. Щоб виглядати молодо і відновити шкіру, необхідно пройти повний курс мезотерапії - від 5 до 10 сеансів залежно від причини звернення до косметолога.
Спосіб 4. Мікрострумова терапія
Це фізіотерапевтичний метод відновлення молодості шкіри за допомогою слабких імпульсних мікрострумів. За відчуттями їх можна порівняти з голковколюванням. Процедуру можна назвати ювелірної та делікатною. Мікрострумова терапія нешкідлива, вона не викликає звикання. Рекомендована тривалість - 8-12 процедур по 2 курси на рік.

Спосіб 5. Ультразвукова терапія
Надає ефект мікромасажу на клітинному рівні, сприяє регенерації шкіри, підвищує її імунітет, робить більш еластичною і молодою.
Курс ультразвукової терапії розрахований на 8-10 процедур. Ефект від цієї косметологічної процедури - 6-8 місяців.

Спосіб 6. Пілінг
Добре знайома багатьом косметологічна процедура. Видалення поверхневих і відмерлих шарів шкіри ефективно омолоджує шкіру, яка восени, особливо коли сходить літню засмагу, виглядає втомленою і втомленою.
Зловживати пілінгом не можна, навіть якщо є прагнення виглядати молодше. Є ризик зробити шкіру обличчя сприйнятливою до проявів зовнішнього середовища, яких в холодну пору року чимало.
Найчастіше пілінг - це підготовча робота до основної косметологічної процедурою, яка і завершує процедуру оновлення та омолодження шкіри після літньої відпустки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продукти, від яких з'являються прищі на обличчі

Спосіб 7. Маски
Один з найпростіших і доступних підготувати шкіру до холодної пори року. Професійні маски містять зволожуючі препарати, активні сироватки і концентрати. Вони допомагають шкірі підняти тонус, стати молодше, здоровіше і підготуватися до наступаючих холодів та морозів.