На підставі спостережень оперативників був складений рейтинг найбільш небезпечних місць в квартирі. До нього увійшли ті з них, де злодії, проникнувши в будинок, шукатимуть гроші в першу чергу.

Оперативники сходяться на думці, що приблизно 50% квартирних крадіжок скоюються "набігом", і самі злодії в таких випадках - люди випадкові. Від них цілком можна сховати гроші і коштовності, якщо підійти до справи з фантазією. Інші 50% - справа рук домушників-професіоналів. Це означає, що в половині всіх випадків ховати що-небудь у будинку взагалі марно: шанс, що злодії, які віртуозно володіють тактикою обшуку, не знайдуть схованку, - мінімальні.

Отже, ніколи не ховайте гроші в цих місцях - там їх будуть шукати в першу чергу:

1. У ящиках комодів, стінок, письмових столів, скриньках, секретер, піаніно і т.д.
Як не парадоксально, більшість людей зберігають гроші саме тут. Це можна пояснити або звичайної безпечністю, або тим, що ці люди чудово розуміють: злодії все одно знайдуть гроші, так нехай хоча б менше в квартирі бешкетують.

2. Серед одягу - в шафах або в корзинах з брудною білизною: під стопками білизни, в кишенях старих пальто, у підкладці піджаків, в шкарпетках і т.д.
Багато господарів, що зберігають вдома заощадження, роблять схованки серед одягу . І хоча злодії точно будуть шукати там, мабуть, є надія, що їх просто вразить кількість ганчір'я, і вони здадуться.
3. У книгах, компакт-дисках, відеокасетах.
Те, що дуже часто власники квартир зберігають гроші в книгах, злодіям чудово відомо. Оперативники підтверджують, що одна з головних деталей картини злочину - перевернута догори дном домашня бібліотека.
4. Під матрацом.
Тим, хто ховає свої, нажиті непосильною працею, грошики по-старому - під матрацом, варто пам'ятати, що туди в пошуках грошей загляне навіть злодій- "спонтанщік".

5. За дзеркалами, картинами, настінними килимами.
Той, хто сам вішав на стіну картину або дзеркало, вважає скрутним побачити, що приклеєне скотчем на заднику рами.


Все тому, що він боїться, що дзеркало впаде і роботу доведеться робити заново. Насправді, якщо не бути обережним (а злодії ніколи не бережуть чуже добро), те, що підвішене до стіни, можна зі стіни зняти одним ривком.
6. У бачку унітаза.
Спорудження схованки в бачку вимагає певної вправності, але при цьому немає жодних гарантій, що злодій туди не полізе.

7. На кухні: у холодильнику, в банках з-під крупи, в духовці.
Припущення про те, що кухонне начиння - гарант збереження грошей, не більше, ніж міф. І це в той час як всім давно відомо, що злодії люблять погосподарювати на кухні не тільки по-злодійськи. Часто вони підчищають ще й продуктові запаси і навіть залишають після себе сліди бенкетів.

8. На антресолях.
Можливо, вам здається, що антресолі - прекрасне місце для того, щоб заховати гроші, тому що там дуже багато речей, в яких сам чорт ногу зломить. Проблема в тому, що злодії дивляться на цей купу зовсім інакше. Вони попросту вивалять все на підлогу, швидко Перемацають всі підозрілі предмети по одному і уважно оглянуть вже порожні антресолі на предмет тайника. По суті-то це всього лише невеликий ящичок під стелею. Варіант спрацює тільки якщо домушник виявиться новачком або просто буде дуже поспішати.

9. В відео-, аудіоапаратури і побутовій техніці.
Якщо злодії полінуються розбирати апаратуру на місці, цілком можливо, що вони понесуть гроші разом з технікою.
10. Під дошці і за шпалерами.
Метод радикальний, і тим не менш є шанс, що якраз туди-то і не доберуться "гастролери". А професіонали почнуть простукувати підлоги і стіни в останню чергу.

Пам'ятайте, що квартирні злодії забирають з собою лише готівку, тоді як інші джерела коштів - банківські картки, чеки - залишають на місці. Адже карти захищені пін-кодом, а скористатися чеком може взагалі тільки одна людина - той, чий підпис було поставлено на кожному чеку в момент покупки. Надійних вам заощаджень!