Зелений чай робить талію тонкою і бадьорить краще, ніж кава. Одне лише це здатне схилити будь-яку жінку на бік цього терпкого напою. Але є й інші причини!

1. Традиційний чай може забезпечити заряд енергією, більш легкий, ніж від кави або енергетичних напоїв. Тонізуючий ефект чаю подібний до дії кави, завдяки амінокислоті L-тіанін. Але він має більш м'який ефект і його пік приходить через годину і падає наполовину протягом 4-6 годин.

2. Через два тижні після регулярного вживання чорного або зеленого чаю підвищується імунітет .

3. Сильні антиоксиданти чаю - катехіни - можуть відновлювати деякі види клітинних ушкоджень, які призводять до раку.

4. 1 чашка чорного чаю в день знижує ризик серцевого нападу на 46%. Проведені дослідження в Азії, де сім'ї п'ють як мінімум п'ять чашок в день, вказують на зв'язок споживання зеленого чаю і зменшення серцево-судинних захворювань.

5. Багато марафонці п'ють чай в період змагань, так як він допомагає витримати всі ці випробування.


Недавні дослідження на тваринах свідчать про те, що комбінація зеленого чаю з кофеїну і поліфенолу, звана EGCG, допомагає поліпшити витривалість.

6. Розсипний зелений чай спалює жир, вимиває токсини і прискорює метаболізм. Для того, щоб в боротьбу з жировими відкладеннями вступило якомога більше поліфенолів, необхідно, по-перше, заварювати чай довше звичайних 2-3 хвилин. По-друге, пити його до їжі або під час, але ніяк не після і цілком виключити з чаювання "супроводжуючих" - молоко і цукор.

7. Завдяки високому вмісту солі фтористоводородной кислоти, флавоноїдів і фітоекстрогенов зелений чай зміцнює кістки як у чоловіків, так і жінок.

8. 4 чашки чорного чаю в день захищають від стресу, допомагаючи знизити рівень кортизолу (гормону стресу ) на 50%.