Кухонний комбайн на кухні? річ з незамінних. По-перше, він компактний і займає набагато менше корисного місця, ніж окремо взяті прилади, такі як міксер, терка, м'ясорубка і блендер.

По-друге, комбайн набагато доступніше в ціні. Покупець не переплачує за кілька двигунів, один мотор кухонного комбайна здатний зробити все те ж. І нарешті, комбайн не поступається у функціональності всім тим приладам, які він може замінити.

До вибору кухонного комбайна слід підходить зважено і серйозно? спочатку уточнити всілякі нюанси такого агрегату, а вже потім здійснювати покупку. Комбайни розрізняються за кількома параметрами? потужність, швидкість обертання, об'єм чаші, компактність, ніж, а також кількість і асортимент насадок.

Потужність кухонного комбайна може коливатися від 250-300 Вт в бюджетних моделях, до 1100 Вт в найдорожчих. Сам показник потужності не може багато чого розповісти. Зверніть увагу на співвідношення обсягу чаші і потужності, зазначеної виробником. Оптимальним фахівці називають співвідношення 300 Вт - 1,5 л, 400 Вт - 2 л, 700 Вт - 3 л. Якщо ж зустрінуться дві моделі з однаковим об'ємом чаші, але різними потужностями, вибирайте той комбайн, потужність якого більше. Так можна швидше переробляти оптимальну кількість продуктів за один сеанс роботи.

Швидкість обертання мотора? важливий параметр при виборі комбайна. Найпростіші моделі можуть мати одну-дві швидкості, більш функціональні агрегати, як правило, забезпечуються чотирма або більше швидкостями. Вони призначені для підвищення функціональності комбайна,? високі швидкості хороші при подрібненні, а низькі при змішуванні. Таким чином, досягається найвищий коефіцієнт корисної дії кухонного комбайна.
Об'єм чаші слід вибирати, виходячи з кількості виготовленої їжі та кількості членів сім'ї. Відповідно, чим більше і того, і іншого, зупинити свій вибір слід на моделі з досить об'ємною чашею? 3-3,6 л. Важлива деталь? деякі моделі з великою чашею не можуть переробляти малі обсяги продуктів, тому уточніть мінімальний обсяг, з яким комбайн зможе працювати.

Чаша комбайна може бути виготовлена зі скла, пластику або металу. Останні найменш популярні, але ними дуже зручно переробляти м'ясо. Існують моделі комбайнів з декількома чашами для приготування відразу декількох страв.

Компактність кухонного комбайна? важливий, але не визначальний фактор покупки. Краще, якщо ножі та насадки будуть зберігатися в окремому відсіку. З одного боку, при такому зберіганні знадобиться більше місця, а з іншого? щоб користуватися одним ножем або насадкою не буде необхідності діставати і заново укомплектовувати весь набір.

Ніж повинен бути виготовленим з нержавіючої сталі високо якості. Іноді виробники випускають ножі зі спеціальним напиленням, щоб збільшити термін служби ножа і зробити необхідність заточки вкрай рідкісною або взагалі її виключити.

використовується для нарізки скибочками, шинкування капусти або салату. Також відомий як ніж з радіальної прорізом.

ріже на шматочки неправильної форми. При тривалій роботі в такому режимі можна домогтися дуже дрібного подрібнення.

Чим дорожче модель кухонного комбайна, тим більше насадок буде входити в його комплектацію. Самі основні насадки: диск-терка, насадка для картоплі фрі, універсальна соковижималка і спеціальна для цитрусових, віночок і тестомесильная насадка.

використовується для натирання подрібнення продуктів. Як правило, в комплект входять декілька терок з різними діаметрами отворів.


Такий теркою користуватися набагато зручніше, адже можна за одну хвилину переробити кілограм продукту.

також дуже швидко переробляє продукти. Її використовують і для картоплі, і для нарізки овочів або фруктів специфічними скибочками? соломкою.

входить в комплект кухонного комбайна, нічим не поступається моно-соковижималці. А соковижималка для цитрусових навіть виглядає ідентично моно-агрегату.

збиває млинцеве тісто, всілякі соуси і майонез. Користуватися таким пристроєм зручніше, тому що на чаші комбайна, на відміну від міксера, передбачена кришка, яка не дозволить переробляє продукти розлетітися по всій кухні.

може бути представлена як вигнутий гачок або лопаточка. Знову ж таки, кухонним комбайном зручно користуватися при замішуванні тіста, адже борошно не залишається ні на пальцях, ні навіть на стінках комбайна. Всі інгредієнти використовуються по максимуму.

, яка входить в комплект кухонного комбайна, так само потужна і здатна переробляти такі ж обсяги м'яса, як і окремо стоїть електром'ясорубка.

ТОП- 5 популярних моделей кухонних комбайнів

Braun K 700

Ємкість чаші: 2 л
Потужність: 600 Вт
Кількість швидкостей: 12
Матеріал чаші: пластик
Додатково: відцентрова соковижималка; соковижималка для цитрусових; імпульсний режим; відсік для шнура
Насадки: для замісу тіста, для збивання, міні-подрібнювач, диск для шинкування/нарізки, диск для картоплі фрі
Орієнтовна ціна: від 1110 грн.
Більш детально прочитати про Braun K 700 можна тут.

Philips HR 7775

Ємкість чаші: 3,4 л
Ємкість блендера: 1,5 л
Потужність: 1000 Вт
Матеріал чаші: пластик
Додатково: блендер, відцентрова соковижималка; соковижималка для цитрусових; імпульсний режим; відсік для шнура; безступінчатий регулятор швидкості
Насадки: для замісу тіста, для збивання, диск для шинкування/нарізки, диск для картоплі фрі
Орієнтовна ціна: від 1830 грн.
Більш детально прочитати про Philips HR 7775 можна тут.

Bosch MUM 4756

Ємкість чаші: 3,9 л
Ємкість блендера: 0,75 л
Потужність: 600 Вт
Макс. обороти обертання: 12000 об/хв
Кількість швидкостей: 7
Матеріал чаші: метал
Додатково: м'ясорубка, блендер, відцентрова соковижималка; соковижималка для цитрусових; імпульсний режим; відсік для шнура; безступінчатий регулятор швидкості; відсік/підставка для зберігання насадок
Насадки: для замісу тіста, для збивання, диск для шинкування/нарізки, терка для сиру
Орієнтовна ціна: від 1740 грн.
Більш детально прочитати про Bosch MUM 4756 можна тут.

Kenwood KM 010

Ємність чаші: 4,6 л
Потужність: 1400 Вт
Кількість швидкостей: 6
Матеріал чаші: метал
Додатково: імпульсний режим; відсік для шнура
Насадки: для замісу тіста, для збивання
Орієнтовна ціна: від 6310 грн.
Більш детально прочитати про Kenwood KM 010 можна тут.

Moulinex FP 656

Ємкість чаші: 3 л
Ємкість блендера: 1,5 л
Потужність: 850 Вт
Кількість швидкостей: 2
Матеріал чаші: пластик
Додатково: м'ясорубка; блендер; відцентрова соковижималка; соковижималка для цитрусових; імпульсний режим; відсік для шнура
Насадки: для замісу тіста, для збивання, диск для шинкування/нарізки
Орієнтовна ціна: від 1840 грн.
Більш детально прочитати про Moulinex FP 656 можна тут.

Подивитися інші товари для дому