Основу смаку ідеального еспрессо становить приємний баланс кислинки і гіркуватості. Як же домогтися цього ефекту?

Згідно з опитуваннями, все більше людей купують собі додому еспресо-кавоварки. Деякі йдуть простішим (і більш дорогим) шляхом, набуваючи повністю автоматичні кавомашини, які самі здійснюють помол, дозування і приготування кави. Деякі ставлять капсульні кавоварки, які теж не вимагають особливого участі людини в приготуванні напою. Але справжні збоченці кавомани використовують напівавтоматичні ріжкові еспресо-кавоварки або краще. Нижче - кілька порад для початківців про те, як приготувати еспресо в еспресо-кавоварці.

Рада 1. Оскільки для приготування еспрессо використовується кави дрібного (але не занадто) помелу, можна використовувати будь-який сорт або суміш - важливо вибрати підходящий саме вам.

Занадто дрібний помел робить смак кави гірким, а занадто грубий надає напою неприємний кислуватий присмак. На величину помелу впливають стан ножів кавомолки, свіжість зерен і вологість повітря. Щоразу при зміні погоди налаштування кавомолки бажано коригувати: при підвищенні вологості укрупнювати помел, а при зниженні? зменшувати його.

Використовуйте приблизно 2 чайні ложки кавового порошку на 50 мл води.

Для приготування еспрессо потрібно використовувати тільки свіжозмелений кави. Всього через кілька хвилин після помелу кави починає стрімко втрачати ефірні масла, а з ними і свій вишуканий аромат.

Рада 2. Одним з найважливіших факторів при приготуванні еспресо є ступінь пресування кавового порошку в ріжку. Якщо спресувати занадто сильно, кава вийде надмірно гірким, якщо занадто слабо - водянистим. Складно описати словами силу, з якою треба пресувати кави - це навик, який можна отримати тільки на практиці. Бажано уникати повторної пресування, інакше кава віддасть свої дорогоцінні леткі речовини.

Рада 3. Еспрессо готується 20-25 секунд - стільки часу гаряча вода повинна проливатися через кавовий порошок. Якщо ви все зробили правильно, у вашій чашці виявиться чорна рідина з щільною пінкою.

Рада 4. Кавові зерна рекомендується зберігати в бункері кавомолки не більше одного дня - через взаємодію з киснем кави швидко втрачає свої смакові якості. Ще один важливий момент: пам'ятайте, що кавомолку не можна включати більш ніж на 1 хвилину, інакше еспрессо буде мати паленим присмаком і сухістю.

Зберігання кавових зерен
Відкритий пакет кавових зерен зберігається в холодильнику, а якщо він використовується більше 3? 4 днів, то в морозильнику.


Кількість зерен, насипати в бункер кавомолки, визначають залежно від прохідності закладу. У будь-якому випадку, за один раз не варто наповнювати бункер більш ніж на одну третину.

Категорично не рекомендується залишати помел або кавові зерна в бункерах кавомолки на ніч. В крайньому випадку залишки помелу необхідно прибрати на ніч у холодильник (в скляну банку з щільною кришкою).

Ознаки правильно приготованої кави-еспресо:
- Пінка повинна бути однорідною, рівною, щільною і мати красивий золотисто-коричневий відтінок.

- Якщо пінка дуже світла і нестійка, що має білястий відтінок, значить, помел був занадто грубим.

- Занадто темні крему свідчать про дрібному помелі.

- Товщина крему ідеального еспрессо повинна становити не менше 2 мм.

- Протягом перших 1? 2 хвилин після екстракції пінка має властивість відновлюватися при розривах (наприклад, при розмішуванні цукру ложкою).

Помилки при приготуванні еспресо

Еспрессо має кислий смак, якщо ви:

- Використовували грубий помел кави
- Насипали в холдер менше 7 г кави
- Слабо запресували кавову таблетку
- Чи не вирівняли кавову таблетку

Еспрессо має гіркий смак, якщо ви:

- Використовували сухі кавові зерна
- Використовували старий помел замість свежесмолотого кави
- Тримали кавомолку включеної більше хвилини (в цьому випадку еспресо набуває палений присмак)
- Використовували занадто дрібний помел кави
- Насипали в холдер більше 9 г кави
- Занадто сильно запресували кавову таблетку
- Чи не включили протоку води перед заварюванням
- Погано доглядали за кавоваркою (не чистили холдер)

Крім того, необхідно пам'ятати, що еспресо втрачає велику частину свого смаку та аромату, якщо його подавати в непідігрітої посуді.

ТОП-5 популярних моделей кавоварок
Krups KP 5000
Орієнтовна ціна: від 1180 грн.
Більш детально прочитати про Krups KP 5000 можна тут.
Kenwood ES020
Орієнтовна ціна : від 1685 грн.
Більш детально прочитати про Kenwood ES020 можна тут.

Saeco Xsmall
Орієнтовна ціна: від 3518 грн.
Більш детально прочитати про Saeco Xsmall можна тут.

Zelmer 13Z014
Орієнтовна вартість: від 768 грн.
Більш детально прочитати про Zelmer 13Z014 можна тут.

Vitek VT-1513
Орієнтовна вартість: від 599 грн.
Більш детально прочитати про Vitek VT-1513 можна тут.

Подивитися інші товари для дому