Традиційно селера вважається тим овочем, який сприяє очищенню організму від шлаків, токсинів і зайвих кілограмів. Його корисні властивості давно взяли на озброєння і активно використовують фахівці з харчування при складанні найрізноманітніших дієтичних страв.

Однак, селера славиться не тільки так званими "худне" функціями.

Як показали останні дослідження європейських учених, селера є чи не найголовнішим "гальмом" процесу старіння організму. Багато в чому таке корисна дія цього специфічно ароматного овочевого рослини пояснюється його унікальним внутрішнім вмістом.


Розсип вітамінів групи В, аскорбінова кислота, токоферол, вітамін К, натрій, цинк, залізо, фосфор, калій, марганець - всі ці корисні органічні сполуки є складовими селери, причому їх кількість ідеально збалансовано.

Крім того, селера прекрасно захищає організм від стресових атак і нервових розладів, що провокуються підвищеними навантаженнями і перевтомою. Фахівці рекомендують додати цю корисну овочеву "таблетку" в свій щоденний живильний раціон тим людям, що страждають від цукрового діабету, а також людям похилого віку.