У Лондонському метрополітені багато років працює людина, чия професія офіційно визнана найбільш нудної у світі. В обов'язки цього співробітника підземки входить мовчазне спостерігання за тим, як сохне фарба на підлозі платформ. Додамо, що робочий день бідолахи починається о 3 годині ночі і триває до 5 ранку - то ще "комфортний час" .. Ось це - туга. А ви чому скаржитеся? Будь-яку роботу можна перетворити нехай не в самий молодецький, але приємне свято. Потрібно лише пам'ятати кілька основних правил.

Правило 1: Головне - це люди! Складно ненавидіти роботу, на якій вас оточують приємні, цікаві, доброзичливі люди. Встановити контакт із співробітниками необхідно. До того ж це дуже просто. Досить слідувати вказівкам соціологів, які стверджують - щоб подобається оточуючим, достатньо відповідати всього 3 вимогам:
- щиро цікавитися іншими, не переходячи межу зони особистого комфорту (просто кажучи, питати, як поживає донька бухгалтера - це відмінно. А ось цікавитися рівнем її сімейного доходу - вже перебір);
- не вважати себе краще за всіх (в будь-якому сенсі);
- посміхатися!
Крім того, відмінний стимул до роботи дає .. легкий флірт. Нехай в офісі буде людина, яка вам подобатися. Ми не говоримо про службовий роман - всього лише про симпатії. Це дуже бадьорить!

Правило 2: Справі час, а й потісі годину! Вам належить виконання складного завдання? Розробіть для себе систему заохочень. Написала половину наданих звіту? Маєш право на 15 хвилинну перерву на балаканину з подружкою або спілкування в соціальних мережах. Склала черговий договір? Отримуй шоколадку. Провела складні переговори? Ось та капелюшок і чудова сумочка - твої! Ніхто і ніколи не зуміє побалувати нас так, як ми самі. А за гарну винагороду навіть суворі пітбулі із задоволенням подають лапу ...

Правило 3: В офісі повинно бути комфортно! Організувати свій робочий простір так, щоб воно радувало око і піднімало настрій, просто.


Кілька милих серцю дрібниць біля комп'ютера, красива картинка на робочому столі, тепла м'яка шаль на спинці стільця і смішна чашка - дрібниці, а приємно ж! До того ж, якщо корпоративні правила фірми дозволяють, можна не обмежуватися власним столом. Прикрасьте кабінет за власним смаком, заведіть кімнатні рослини або навіть рибок - спостереження і догляд за ними прекрасно справляються зі стресом і розвіюють нудьгу.

Правило 4: Шукайте простір для творчості! Творчий підхід до роботі дозволить вам не тільки скрасити сірі будні, а й підвищити власний професійний рівень. Шукайте нові шляхи для виконання звичних завдань. Кожному під силу розробити більш зручну форму звітності або придумати оригінальний і ефективний підхід до проведення переговорів. Новаторство, творчість, інновації - вірні ознаки цікавої роботи. До того ж, якщо ваші спроби раціоналізації трудового процесу будуть оцінені по достоїнству, це цілком може призвести до підвищення рівня латки або просуванню по кар'єрних сходах.

Правило 5: Зрите в корінь! Відносини з роботою у переважної більшості людей складаються непросто. Свою роботу підчас ми любимо, часом ненавидимо. Іноді вона здається занадто складною, іноді - дуже нудною. Але робота - це не тільки процес, це ще й результат. Ваш добробут, престиж, місце в суспільстві, спосіб життя - все це безпосередньо залежить від вашої роботи. Реалізуючись професійно, ми відчуваємо себе повноцінними людьми - це в людській природі. До того ж, повірте - сидіти на дивані і нічого не робити приємно тільки перші пару днів.