Більшість молодих дівчат люблять постійно перефарбовувати своє волосся. Але з плином часу вони починають цікавитися, з яким же кольором волосся вони будуть виглядати молодше, красивіше, свіже і ніжніше. Кожній з нас незалежно від віку хочеться виглядати не тільки доглянутою і привабливою, але також і молодше своїх років.

Вибір відповідного відтінку волосся, який буде приховувати ваші недоліки, і підкреслювати переваги, є досить складною процедурою, однак фахівці рекомендують наступні поради, які обов'язково повинні допомогти.

Вибір відтінку
 • Відтінок волосся повинен ідеально гармоніювати з кольором шкіри, до того ж підкреслювати свіжість обличчя. Це допоможе з легкістю за лічені хвилини "скинути" декілька років. Тому стилісти особливу увагу акцентують на тому, щоб волосся виглядало завжди свіжими і натуральними.
 • Не рекомендується дівчатам з блідим кольором шкіри перефарбовувати волосся в темні кольори. Це не тільки не зробить вас молодше , але до того ж додасть кілька зайвих рочків. Причому у світлошкірих дівчат темний колір волосся виділить кожну, навіть, здавалося б, саму незначну зморшку на обличчі. Якщо використовувати більш світлі тони, особа буде здаватися молодше і свіже.
 • Не дарма кажуть, що світлі відтінки сильно молодят, це правда. Однак якщо занадто освітлити волосся, то це навпаки додасть вам вік.
 • При бажанні виглядати молодше своїх років стилісти рекомендують фарбувати волосся на один-два тони світліше своїх натуральних.
 • Якщо ви хочете виглядати молодше своїх років, не варто використовувати такі відтінки, як махагоновий, яскраво-рудий, фіолетовий. Також не рекомендується робити контрастне мелірування.
 • Якщо у вас занадто сиве волосся, то ідеальним вибором для вас буде фарба з попелястим відтінком.


  Завдяки тому, що цей колір пом'якшить лінії і контури особи , ви будете виглядати значно молодше своїх справжніх років.

 • Стилісти не рекомендують також жінкам, які намагаються виглядати молодше, використовувати яскраві фарби, не тільки буде виглядати неприродно, але до того ж, і додасть кілька зайвих років. Використовуйте фарби більш спокійних відтінків, і ваше волосся додадуть вам молодість і красу.

Загальні поради щодо вибору кольору

Вибір кольору волосся - індивідуальний, проте наступні рекомендації за кольором волосся вам також повинні допомогти не помилитися і не отримати зворотний ефект:

 • Руді відтінки додадуть кольору обличчя червонуватий відтінок. Якщо шкіра не ідеальна, а є які-небудь висипання, пошкодження, почервоніння, проблемні ділянки або роздратування, навіть самі незначні, застосовувати цей колір не рекомендуються. Це ще більше виділить будь почервоніння, до того ж ви будете виглядати як в підлітковому віці.
 • Відтінки блонда будуть молоді тільки за умови, що вони виглядають максимально природно і натурально. Занадто висветленние волосся буде кричати про те, що ви вирішили молодитися.
 • Попелясті відтінки відмінно приховують недоліки, затінюють які-небудь почервоніння або прищі, ідеально згладжують контури особи. І до того цей відтінок поєднується з кольором першої сивини, тобто вони будуть абсолютно помітними, навіть через деякий час після фарбування.
 • Чорні відтінки абсолютно протипоказані, особливо жінкам зі світлою шкірою. Це буде виділяти кожну зморшку . Краще вибрати що-небудь світлішою.

Якщо ви все-таки вирішили виглядати молодше, то відповідну консультацію можна також отримати практично в будь-якому салоні краси, досвідчені перукарі допоможуть зробити найбільш підходящий у вашому випадку вибір.