Звичайно, можна просто замотати шарф навколо шиї і відправиться у справах. А можна витратити пару хвилин і навчитися зав'язувати шарф так, щоб він виглядав як модний аксесуар!

Ковбойский вузол
Відмінний варіант для офіційного заходу - найкраще виглядає на блузі з комірцем. Накиньте шарф на шию, так щоб обидва його кінці виявилися ззаду на спині. Перекиньте кінці шарфа вперед і перехрестите їх. Зауважте простий вузол. Кінчики залиште висіти вільно.

Квадратний вузол
Візьміть великий квадратний хустку і складіть навпіл, щоб вийшов трикутник. Покладіть хустку навколо шиї, так щоб кут виявився спереду на грудях. Оберніть кінці хустки навколо шиї і зав'яжіть звичайний вузол. Трохи посуньте шарф в сторону і прикрасьте його висячі сережки, це внесе нотку богемного шику в ваш наряд.

Шарф-ремінь
До одноколірним широких брюк або спідниці-олівець підійде шарф , який можна пов'язати як ремінь навколо талії.


Просмикніть шарф через шлевки, і зав'яжіть вузол збоку, так щоб кінці вільно звисали з боку стегна. Найкраще для цього використовувати легкий шарф.

Шарф-джгут
Щоб додати об'єм і форму одноколірного легкому шарфу, скрутіть його в не надто тугий джгут. Покладіть вийшов джгут з шарфа навколо шиї і зав'яжіть звичайний вузол з одного боку. Підберіть до шарфу стильні яскраві рукавички.

Широкий шарф
Використовуйте дуже широкий шарф (мінімум 30 см шириною) для створення образу справжньої європейської модниці. Перекиньте шарф через шию, так щоб кінці однієї довжини вільно лягли на плечі. Потім перехрестіть кінці на грудях, створивши спереду на рівні сонячного сплетіння модний об'ємний хомут з складок шарфа. Заведіть обидва кінці назад і подоткніте їх під шарф ззаду шиї - образ готовий!