В гостях добре а вдома краще. Так говорить російська народна приказка.

Хтось скаже: "В гостях добре, тому що нічого не потрібно робити". Хтось категорично не погодиться і мрійливо скаже: "Дім, милий дім".

І дійсно, вдома ти себе почуваєш раскрепощено і впевнено. Кажуть, що вдома і стіни лікують. Але, ми не про це.

Усі люблять бабусине варення, запашні пиріжки і домашній затишок. Саме він дає впевненість у завтрашньому дні. Все це можна відчути у готельно-ресторанному комплексі "Бабусин сад", що знаходиться неподалік від Києва.

Згадайте важку тиждень і купу домашніх справ. І ось, настали довгоочікувані вихідні. Це можливість відпочити тілом і душею від робочих буднів і наданих домашніх справ, забути всі проблеми.

"Бабусин сад" - природа, якої нам часто не вистачає в мегаполісі. Це затишне і спокійне місце для сімейного відпочинку. Саме тут, вас завжди оточать турботою, наче повертаючи в дитинство.

Персонал комплексу відгукується про свою роботу так: "В гостях у бабусі".

"Бабусин сад" - це новий стиль заміського відпочинку, успіх якого полягає в професіоналізмі персоналу і серцевому гостинність.

Великий плюс - величезна територія і кількість розваг на будь-який смак. Тут можна смачно поїсти, спробувати страви різних країн і переночувати в комфортному готелі. Його родзинка - турбота про молодят. Наприклад, "Весільні варіанти", що мають дуже урочистий вигляд.

Стандартні кімнати виглядають не менш привабливо. У номері є все необхідне на додаток до затишку, характерному для всього комплексу "Бабусин сад".

Ресторан у стилі "Кантрі" - окрема тема.

Як подейкують відвідувачі, шеф-кухар творить просто чудеса.

У меню - народні страви різних країн і народів, але - це завжди "домашня кухня".

Значна прилегла територія дозволяє розгулятися фантазії на тему активного відпочинку.


Для любителів постріляти з пістолетів і рушниць є прекрасний тир.

У той час, коли батьки присвячують себе активному відпочинку, їх "чада" знаходяться під наглядом в цікаво обладнаної казковими героями дитячій кімнаті або на свіжому повітрі.

Спеціально для підростаючого покоління створена програма розвитку, яка включає ігри, фільми і багато цікавих розваг.

Дуже скоро "Бабусин сад" подарує дітям можливість познайомитися зі світом тварин. На території комплексу відкривається власний зоопарк. Про дорослих любителях чотириногих "Бабусин сад" теж подбав. Щосуботи вони зможуть зайнятися верховою їздою, отримати заряд позитивної енергії і поправити здоров'я.

Не подобається кататися верхи, можна подорожувати по зеленому лісі на баггі - такий міні-машинці. Для цього "виду спорту" в лісі є спеціально обладнані доріжки.

Наступного літа в "Бабусиному саду" можна буде залишитися більше ніж на вікенд, оскільки до того часу будуть готові 30 будиночків для відпочинку біля озера.
Неподалік - дерев'яна лазня, корисна річ для тих, хто любить "погарячіше".

Відпочинок - хороша справа, але й роботу ніхто не відміняв. Тому, щоб об'єднати "приємне" з "корисним", в "Бабусиному саду" побудований конференц-зал.

Після важкого робочого дня можна запросити колег прогулятися в лісі, попаритися в лазні і просто відпочити в затишному дворику.
У доповненні смаколики і комфортності, "Бабусин сад" славиться дуже демократичними цінами, а професіоналізм персоналу та цікаві ідеї організаторів допоможуть клієнтам провести вихідні в прекрасному місці, іншими словами - заглянути в гості до Бабусі!

_______________________________

babushkinsad.kiev.ua/

27 км траси Київ-Житомир
селище Мрія, вул. Садова, 2
Тел .: (044) 406-02-70, 221-65-02, 221-65-03, (067) 445-60-90
babushkinsad@mail.ru