Пральна машина сьогодні є практично в кожній родині, вона стала незамінна в домашній господарстві.

Природно, власники цінують зручність використання цієї техніки, намагаються правильно експлуатувати пральну машину і доглядати за нею. Від того, наскільки грамотно експлуатується пральна машина, залежить термін її служби.

Як правило, в першу чергу власників хвилює на нагрівальному елементі машини. Накип руйнує метал і до того ж може призвести до утворення неприємних запахів.

Вирішити проблему накипу дозволять кілька варіантів. Перш за все, уникайте прання при високих температурах, чим сильніше нагрівається агрегат, тим більше утворюється накипу. Найбільша кількість накипу утворюється при кип'ятінні. Можна користуватися при пранні білизни спеціальним пом'якшувачем. Але ці кошти досить дорогі. Більш дешевий спосіб - використовувати лимонну кислоту проти накипу. Лимонна кислота - засіб досить ефективне і перевірене роками. Але пам'ятайте, що при цьому необхідно дотримуватися пропорції, інакше можна зіпсувати гумові патрубки і манжету люка. Ще можна встановити спеціальний магнітний пом'якшувач води. Він встановлюється на трубу і виконує функції фільтра. Вода, що проходить через пом'якшувач, втрачає такі речовини, як кальцій і магній, які раз є винуватцями освіти накипу. На жаль, застосування пом'якшуючих засобів, не вирішить повністю проблеми утворення накипу і не гарантує захист від поломок. Як варіант, можна раз в п'ятиріччя замінювати нагрівач. Заміна Тена обійдеться в суму близько 130 грн.

Крім боротьби з накипом, для ефективної роботи пральної машини необхідно виконувати деякі умови.


Стежити за тим, щоб в манжету люка і барабана не проникали сторонні дрібні предмети, обов'язково перевіряйте кишені одягу на наявність монет, шпильок та інших дрібних деталей. Жінкам не рекомендуємо прати бюстгалтери з металевими кісточками, вони можуть пошкодити нутрощі машини. Або можете використовувати спеціальний щільний мішок для прання, в які можна покласти бюстгалтер. Слідкуйте за кількістю білизни, не слід, як перевантажувати машину, так і прати мала кількість речей. В іншому випадку можуть зноситися підшипники. Особливу увагу приділіть Порошок для ручного прання категорично не підходить для пральних машин, т.к. він утворює надто багато піни, що може зашкодити двигун та інші деталі машини. Використовуйте тільки порошок з позначкою "Автомат". Після прання не забудьте відкрити дверку пральної машини, щоб вона могла провітритися.

Дотримуючись цих нескладних правил, ви зможете продовжити термін служби своєї пральній машині і вбережете її від поломок.

ТОП-5 популярних моделей пральних чоловіків

Samsung WF0400N2N
Орієнтовна ціна: від 2560 грн.
Більш детально прочитати про Samsung WF0400N2N можна тут.

Indesit WITL 106
Орієнтовна ціна: від 3060 грн.
Більш детально прочитати про Indesit WITL 106 можна тут.

Bosch WLF 20261
Орієнтовна ціна: від 3300 грн.
Більш детально прочитати про Bosch WLF 20261 можна тут.

Whirlpool AWE 6415
Орієнтовна вартість: від 2760 грн.
Більш детально прочитати про Whirlpool AWE 6415 можна тут.

LG F1056MD
Орієнтовна вартість: від 2970 грн.
Більш детально прочитати про LG F1056MD можна тут.

Подивитися інші товари для дому