Якщо ви все ще не визначилася з ім'ям майбутнього малюка, існує сім способів як його підібрати.

Якщо ви чекаєте дитину, то найчастіше питання, яке задають вам оточуючі, швидше за все, стосується імені майбутнього малюка. Як ніби ви тримаєте його в розумі! Дуже важко підібрати ім'я, особливо якщо ви ще не знаєте, хто буде у вас - хлопчик чи дівчинка. Ось сім способів як підібрати ім'я для дитини.
1. Родинне дерево

Якщо ви хочете дати відповідне ім'я своїй дитині, перегляньте спочатку генеалогічне дерево своєї родини. Швидше за все, там ви знайдете відповідне ім'я, яке зі змістом і гідністю буде носити ваша дитина. Так що вибираємо ім'я для хлопчика, згадуючи про славні дідів і прадідів.
2. Персонажі фільмів або знаменитості

Багато жінок вибирають ім'я дитині, переглядаючи різні шоу і кінофільми. Деякі називають своїх немовлят на честь акторів, актрис і знаменитих співачок. Кожен вибирає те, що йому подобається.
ЧИТАЙ ТАКОЖ: Як назвати дитину, народжену в листопаді

3.


Назви, які мають сенс

Дакота, Кіз, Бруклін - всі ці імена могли б надихнути вас на те, щоб придумати відповідне ім'я своєму малюкові. Або це можуть бути місця, які мають особливе значення саме для вас.

4. Інтернет-сайти з колекціями імен для малюків

Є сотні сайтів, присвячених дитячим іменах і їх значень. Якщо ви дійсно застрягли і не можете нічого придумати, варто вдатися до допомоги одного з них.
ЧИТАЙ ТАКОЖ: Назад, у майбутнє: як повернути форму після пологів

5. Книжки

Це інше гарне місце, де ви можете знайти ім'я для свого малюка. Є книги, які спеціально призначені для цього, але не варто на них зупинятися, зверніть увагу на улюблені романи і науково-популярну літературу.

6. Попроси поради у своїх друзів і членів сім'ї

Запитайте будь-яку зі своїх подруг або членів сім'ї, що вони думають щодо майбутнього імені вашої крихти. Вони, швидше за все, запропонують масу варіантів. Будьте готові почути довгі історії для кожного такої пропозиції.