Символом наступаючого року є чорний водний Дракон. Тому можна проявити трохи винахідливості і сервірувати святковий стіл в Новий Рік 2012 в морському стилі.

Як відомо, сервіровка новорічного столу починається з вибору скатертини. Безпрограшний варіант - це класична білосніжна скатертина, яка хороша в будь-яких ситуаціях. Також непогано виглядатимуть скатертини кремового або бежевого відтінку.

Для цього у святковій сервіровці можна використовувати вигідне поєднання білих, синіх і блакитних відтінків. Просто приголомшливо буде виглядати скатертину в біло-синю смужку, в поєднанні з морськими аксесуарами, і хвилястими лініями, вазочками у вигляді черепашок і свічками у вигляді невеликих дракончиків. Не бійтеся експериментувати, але не забувайте про сполучуваність кольорів. За допомогою невеликої верхньої скатертини, що гармонує за кольором, можна додати вишуканості і підкреслити красу сервірування новорічного столу.

Посуд неодмінно повинна гармоніювати з убранням святкового столу. Для сервіровки в морському стилі підійде білосніжний порцеляновий сервіз, який має хвилясту текстуру і кришталеві келихи з малюнком.

Переймаючись питанням: як сервірувати стіл в Новий Рік 2012, не потрібно забувати про свічках, без яких неможливо уявити собі повноцінний свято .


Виграшними будуть виглядати свічки у вигляді Драконів, прикрашених яскравими блакитними стрічками, які можна опустити в вазочки, наповнені водою. Також підійдуть і ароматичні свічки з новорічними ароматами ванілі або апельсина.

Центр новорічного столу можна прикрасити яскравими стиглими фруктами, обсипані цукровою пудрою, що створює ефект свіжого снігу.

Також непогано буде виглядати букет з ялинових гілок, прикрашений сріблястими ялинковими іграшками і скляними бусами.

По краях святкового столу можна розставити великі келихи, наповнені маленькими кульками, конфетті або блискучою мішурою.

І, звичайно ж, при сервіровці потрібно приділити належну увагу серветкам, які неодмінно повинні гармоніювати за кольором з оздобленням новорічного столу. Їх можна скласти у вигляді лебедів або дракончиків. А можна просто скачати в рулон і обв'язати яскравою красивою стрічкою будь текстури.

Так приємно зібратися дружною компанією за красиво накритим святковим столом. І чим більше фантазії ви проявите при його сервіровці, тим нарядно і привітніше буде виглядати ваш будинок.