Прискорений обмін речовин - вірний спосіб підтримувати фігуру у відмінній формі і не набирати зайву вагу. Як же природними способами прискорити метаболізм в організмі?

Спосіб 1. Активність. Ведучи активний спосіб життя, і перебуваючи в постійному русі, ви не тільки прискорює обмінні процеси, а й покращуєте загальний стан організму. Підійдуть будь-які види руху, від звичайного підйому по сходах до їзди на велосипеді та кручення обруча.

Спосіб 2. Спорт. Заняття спортом особливо вправи спрямовані на обваження, підняття важких речей, наростять м'язову масу і прискорять процес метаболізму, навіть закінчивши тренування процес прискорення обміну речовин триває ще протягом кількох годин.

Спосіб 3. Сон.


Глибокий сон виробляє гормон росту, що сприяє оновленню клітин у мозку, що в свою чергу призводить до прискорення метаболізму. Середня тривалість сну не менше 7 годин.

Спосіб 4. Харчування. Зверніть увагу на список вживається в повсякденному раціоні продуктів. Для прискорення метаболізму включите в своє харчування імбир, лимони, грейпфрути, гострі приправи, білкову їжу, зелений чай і каву, яблучний оцет, морську капусту, риб'ячий жир, а так само більше зелених овочів, на їх переробку організм витрачає більше енергії.

Спосіб 5. Стрес. Перебуваючи в стресовому стані, звільняються жирові кислоти, що відкладаються в жирову масу.

.ua