http://womancommunity.ru/

Наверное, у багатьох господинь, крім таких важливих документів, як паспорти, дипломи, права є маса всіляких папірців , які начебто і не дуже важливі, але й викидати не хочеться.

У цій статті пропонується кілька варіантів зберігання подібних паперів, ну а вам вибирати.

1 варіант.

Просто папка. Необхідно купити звичайну папку формату А4 з кільцями і пачку паперу до неї і розмістити всі ваші папери по темам. Наприклад:

* документи на квартиру (різні плани БТІ, свідоцтво про право власності, договір про приватизацію та ін.)
* Оплата за квартиру (книжки, квитанції, чеки)
* електрику (папери на лічильник, телефони електриків , гарантія на люстри і т.п.
* вода (всі договори з Водоканалу, телефони сантехніків та служби водоканалу).
* телефон (договір з телефонною компанією, гарантії на мобільні та ін.)
* інтернет (договір, паролі, квитанції про оплату)
* медицина (дані УЗД досліджень, картки, кардіограми, всілякі знімки, висновку лікаря, рецепти ліків).
* кредити (ваші договору, квитанції про оплату)

Ви можете придумати і свої теми, все залежить від конкретної ситуації. Цю папочку можна зберігати в столі, на поличці, при цьому ви будете точно впевнені, що нічого не загубиться.

2 варіант.

Кілька папок.


Може збути так, що у вас виявиться настільки багато паперів, що вони не будуть поміщатися в одну папку. Тоді по кожній тематиці заздрять окрему папку. Папка "Здоров'я", папка "Квартира", папка "Рахунки".

Їх можна зберігати, просто поклавши всі папки один на одного або поставивши у вигляді книг, попередньо підписавши корінці.

Якщо у вас завалялося велика кількість візиток, дисконтних карта, але ви не хочете їх викидати, то купіть собі недорогу візитницю і зберігайте їх там. Краще за алфавітом або розбивши їх по тематиці.

Якщо ви любите подорожувати і постійно привозите з собою всілякі путівники, квиточки, листівки, квиточки, то вчинити з ними можна таким чином.

Путівники можна поставити на одну полицю в книжкову шафу. Красиві квиточки, як пам'ять про приємні поїздки та екскурсії можна розмістити у фотоальбомі поруч з фотографіями, на яких якраз і відображені ці події.

Листівки теж можна зберігати в папці з файлами, при цьому оформивши папку якось по святковому, обернути красивою папером, наклеїти, намалювати що-небудь.