http://womancommunity.ru/

Стародавняя мода прикрашати квартиру, розвішуючи по стінах яскраві килими, давно канула в лету. Репродукції картин із зображенням среднерусских, або, навпаки, гірських пейзажів в солідних багетовой рамах дискредитували себе, як перенавантажуючі інтер'єр.

Але голі стіни в квартирі - теж не варіант. Постер - ось що потрібно для сучасного інтер'єру.

Постер - це давно вже не тільки плакат рекламного характеру, а й унікальний предмет інтер'єру, що дозволяє зробити оздоблення вашої квартири, заміського будинку або офісу неповторним, стилістично закінченим, що створює потрібний настрій.
Вибираючи постер, перш за все, необхідно визначитися з типом зображення.

Це можуть бути фото-постери з різними пейзажами, міськими видами або жанровими картинками, арт-постери з репродукціями картин великих художників, постери з портретами відомих музикантів, спортсменів, постери, що копіюють старовинні афіші або кадри з кінофільмів.

За технічним виконанням постери розрізняються матеріалом, на якому проведено друк. Це може бути глянсова або матова фотопапір, полімерна плівка, полотно або інша тканина. Як правило, зображення оформляють у рами, поміщають під скло або ламінують.

Арт-постери з репродукціями картин зазвичай друкують на полотні, покривають лаком і оформляють в багетні рами.Унікальна технологія виготовлення постерів дозволяє взяти участь особисто в створенні твору мистецтва для інтер'єру свого житла.

Можна замовити картину з будь-якими обраними зображеннями, у тому числі з фотографій, зроблених особисто; можна замовити колаж з вибраних зображень або їх фрагментів.

Це буде унікальна, нерастіражірованная родзинка тільки вашого інтер'єру.
Практично необмежені можливості широкоформатного друку дозволяють виготовити постер будь-якого розміру.

Купити готовий постер можна в магазинах, що торгують предметами інтер'єру чи художніх салонах. Але якщо потрібна унікальна картина, виготовлена в обраній техніці або з обраним або наданим вами зображенням, то необхідно звернутися в спеціалізований магазин-майстерню.

Купуючи постер з дорогими серцю видами або екзотичними пейзажами, ми консервуємо для себе свої неповторні відчуття, впускаємо в будинок мрію про далекі мандри, а разом з репродукцією картини улюбленого художника в будинку поселяється створюване їй настрій.