http://womancommunity.ru/

Сегодня Фен-шуй стає дуже популярним у всьому світі, адже кожна людина шукає шлях до гармонії, краси і благополуччю в різних сферах нашого життя.

На тему це древнього мистецтва існує безліч книг, відео- і аудиоуроков, організовуються спеціалізовані семінари та тренінги.

Вчення Фен-шуй зачіпає безліч напрямків щодо гармонізації усіх сфер життя: будинок і робота, здоров'я і любов, кар'єра і удача і багато іншого. Існує п'ять основних вимог для Вашої оселі.

По-перше, на думку фахівців, вікна та двері грають в будинку важливу роль, їх порівнюють з ротом і носом в людському організмі. Вхідні двері не повинна розташовуватися напроти дверей у ванну.

Двері, що знаходяться навпроти один одного, повинні бути неодмінно однакових розмірів. У велику кімнату повинні вести великі двері.

Друге - це розташування меблів у будинку. Китайці вважають, що не правильна розстановка предметів інтер'єру погано позначається на самопочутті і підсилює дію "темних сил".

Також по Фен-шуй рекомендується звернути увагу на меблі округлих форм і звести до мінімуму наявність квадратних і тим більше трикутних предметів.

Такі висновки обгрунтовуються відсутністю в природі гострокутих форм.


Тому всі гострі кути в кімнаті бажано "зрізати", поставивши меблі навскоси.

Дзеркала в мистецтві облаштування житла відіграють дуже важливу роль, надається велике значення їх розмірами, видами і розташуванню. Особливе місце серед них займає "дзеркало Ба-гуа", укладену в восьмикутну широку раму.

Воно вважається символом восьми основних потоків життєвої енергії та направлено на позбавлення людини від впливу "недобрих впливів" і "злих сил".

Кольори в інтер'єрі вашого будинку також мають важливе значення. Головне, слід уникати в приміщеннях впливу чорного кольору, який, на думку фахівців Фен-шуй, руйнівно впливає на психіку і послаблює енергію "ци".

Червоні колір збуджує, тому також не терпить надлишку.

Наприклад, червоні стіни або каструлі на кухні здатні надовго вивести з рівноваги свою господиню. Правильне і вміле поєднання фіолетового і зеленого навпаки здатне створити заспокійливу дію.

І, звичайно ж, не варто забувати про енергетику кімнатних рослин. Наприклад, рослини, що тягнуться вгору, добре впливають на психіку людини.