http://emily-mag.ru/

Если до вас у голову забрела думка про те, як добре і комфортно жити в селі поряд з природою, значить, потрібно зробити крок назустріч стилю кантрі. Кантрі - це не тільки північноамериканська музика, але ще і стиль інтер'єру, який користується широкою популярністю, назва його в перекладі на російську - "село".

Незважаючи на своє "заморське" походження, кантрі широко поширився і за межами Америки, в тому числі в Європі, обростаючи всюди родзинками, властивими лише певного місця.

Американський кантрі - зразок тихого і затишного сільського способу життя. Тут складно знайти якісь особливості в обробці, а причиною тому - практично повна її відсутність. Всі деталі інтер'єру підкоряються одному вимогу - найкращою функціональності.

Кантрі, що поширився серед німців, отримав доповнення у вигляді безлічі всіляких старовинних речей, що додають дизайну деяку ваговитість, але, безсумнівно, що прикрашають приміщення. Оздоблення стін у грецькому кантрі теж проста - це всього лише побілка.

Крім того, для стилю характерні помітні фарби віконних рам, груба дерев'яні меблі, яскраві предмети домашнього ужитку.


Складно повірити, але є і такий стиль як слов'янське кантрі, для якого властиво безліч дерев'яних елементів, прикрашених різьбленням і розписом.

Кантрі - це не старомодний стиль, скоріше, він створений для організації в приміщенні теплоти і затишку, чому сприяють квіти і антикваріат, які чудово доповнюють простоту меблів з натуральних матеріалів.

Кантрі - стиль, який прагне до світлим відтінкам, рождающим тепло, цьому ж сприяє використання текстилю - фіранок, килимків, панно, які якнайкраще допомагають створити "сільський пейзаж".

Кантрі набирає популярність. Чи випадково це? Напевно, ні, адже сьогодні все більше уваги приділяється екології приміщення, а кантрі максимально використовує природні матеріали, які не тільки прикрашають приміщення, але і створюють в ньому психологічно сприятливу обстановку.

Кантрі - ідеальний варіант для маленьких кімнат, де господарі прагнуть створити обстановку, сприятливу для спілкування, що сприяє розкріпаченню і розслабленню після метушні в кам'яних джунглях.