Мрієте жарким літнім днем ліниво погрітися на сонечку на пляжі або власному дачному ділянці? Який лежак, шезлонг краще вибрати для отримання повного задоволення?

Всі ці думки і питання виникають у нас при слові "літо". Важливою умовою при виборі пляжного лежака, є зручність вироби, а також якість матеріалу, довговічність при вплив зовнішнього середовища.

Шезлонги і лежаки дуже схожі, але між ними є різниця: шезлонги дозволяють відпочиваючому зайняти положення "сидячи", на відміну від лежака. Для цього у шезлонга є регульована по висоті спинка.

Якщо Ви використовуєте шезлонги тільки на своєму особистому ділянці, тоді як мені здається, більш підходящим варіантом будуть шезлонг дерев'яний, тому вони надійніші, грунтовніше і практичніше.

Лежак і шезлонг призначені для однієї мети - проводити з комфортом час відпочинку на відкритому повітрі під променями сонця, або в тіні. Існує також меблі, яка поєднала в собі лежак і шезлонг. Такі меблі, насамперед, частіше зустрічається на пляжах - пляжні лежаки положення верхньої частини регулюється від лежачого до сидячого. Але частина корпусу не дозволяє ногам відпочиваючого опуститися на землю, так як це дозволяє робити шезлонг.

Матеріал має дуже важливе значення, тому що від цього часто залежить ціна, термін служби, зручність, презентабельний зовнішній вигляд. Обов'язковою умовою при виборі матеріалу - він повинен проводити тепло і легко продуватися, так як лежаки практично постійно перебувають під впливом сонячних променів.

Давайте обговоримо переваги і недоліки матеріалів, з яких виготовляють лежаки і шезлонги.

Дерево - стильний зовнішній вигляд, надійний і стійкий, має презентабельний зовнішній вигляд, але дерево досить чутливо до впливу поганих погодних умов.


З усіх порід дерева самим підходящим є тик. Пластик - дуже цікавий, практичний, але не дуже презентабельний. Пластикові лежаки швидко складаються до мінімального розміру, займаючи не дуже багато місця, легко переносяться на інше місце. Пластик - один з найпопулярніших матеріалів для лежаків.

Бамбук і ротанг - самий привабливий зовнішній вигляд, виготовляється методом плетіння. Меблі з натурального ротанга і бамбука вимагають певної турботи. Їх необхідно вкривати від дощів і берегти від впливу води. З штучного ротанга відмінно виглядають, не бояться негоди і довговічні. Завдяки цьому, вони завоювали величезну популярність у всьому світі.

Присадибна ділянка - це прекрасне місце відпочинку, улюблене багатьма людьми, охочими розслабитися і змінити обстановку. З чого складається затишок дачної ділянки? З багатьох, здавалося б, незначних деталей, однією з яких є шезлонги для дачі. Напевно, складно знайти більш просте і зручне пристосування для відпочинку. Зручність, комфорт Ваше втомлене тіло відпочиває, внаслідок чого прекрасний настрій Вам забезпечено!

Для того щоб гарантовано забезпечити собі приємний відпочинок, рекомендуємо Вам купувати пластикові шезлонги, лежаки італійських фабрик Scab, Nardi. У кожному разі, лежаки і шезлонги створять справжній рай для Вас.