http://emily-mag.ru/

Интерьер - художнє та архітектурне оформлення приміщення, що забезпечує людині затишок і комфорт. Формування інтер'єру ґрунтується на трьох складових: компоненти будівництва, предметні компоненти і функціональні процеси.

Як правило, ванну кімнату викладають плиткою або спеціальної мозаїкою. Чим менше площа, тим важче продумати інтер'єр і вибрати відповідну кахельну плитку.

Найпоширенішою помилкою при укладанні кахлю у ванній є візуальне розділення кімнати на дві частини за допомогою кольорової гами (низ темний, відділений бордюром від світлого верху).

Щоб уникнути ще більшого візуального зменшення простору, потрібно контрастне поєднання стін (одна стіна темна, інша світла і т. д.) Крім того, для маленької ванної не варто вибирати занадто велику плитку.

Добре підібране дзеркало теж може допомогти з візуальним розширенням простору у ванній кімнаті. Якщо вас не влаштовує класичний варіант з одним невеликим дзеркалом над раковиною, вам можуть виготовити дзеркала на замовлення.Освітлення у ванній кімнаті може бути найрізноманітнішим: настінні бра, люстра, плафони, вбудовані стельові світильники .. Загалом, все, що ви забажаєте!

Один з основних критеріїв ванної кімнати - якісна сантехніка. Якщо приміщення невелике, туди відмінно впишеться ванна, яка може служити і душовою кабіною. Сантехніку необхідно правильно поєднувати з декором і плиткою. Унітаз можна поставити кутовий, що дасть можливість заощадити простір.

Занадто великі і громіздкі предмети в санвузлі лише підкреслюють недолік площі. Також варто відмовитися від зайвого декору, оскільки простора кімната і без нього виглядає затишно і комфортно.

Пам'ятайте, що укладанням кахлю, сантехнічними роботами і електрикою повинні займатися професіонали: ця робота набагато складніше і відповідальніше, ніж може здатися на перший погляд.

Для кахельника важливо вміти не тільки акуратно викласти плитку, але і правильно розрізати її там, де це необхідно. Різка скла та кераміки виконується спеціальними інструментами.