http://www.myhouse.ru/

Есть три важливі складові правильного штучного водоймища, які потрібно знати ще до початку проектування басейнів.

Перераховуються фактори впливають на все, включаючи плату, термін виконання робіт по установці плавального водойми, його зовнішній вигляд і різноманітні додаткові опції (заняття спортом, прийняття гідромасажних процедур і т.д.).

Виключним по важливості критерієм, що впливає на підбір басейну, є його майбутнє розташування, від якого безпосередньо залежить конструкція чаші і обладнання, необхідне для підтримки води комфортної температури і стерильності.

Інженерно басейни категоризує наступним чином:

Збірні басейни, встановлювані зазвичай на ділянках приватних будинків або дачах, вони будуються з деталей як конструктор.

Збірка і установка проводиться дуже моментально і не просить спеціальних інструментів і особливих навичок. Фундамент всієї конструкції збірного басейну - сталевий лист, що підтримує чашу міцною і жорсткою. Зазвичай в основному такий вид басейнів встановлюється в літній час відразу на землю або в маленьке поглиблення в ній.

Збірні басейни виділяються низькою ціною і простотою експлуатації, втім, монолітні стаціонарні басейни володіють перевагами, які можуть Вас вразити.

Адже установка басейну вже означає, що, швидше за все для Вас він буде постійною необхідністю, і споруда стаціонарного басейну в такому випадку є найбільш підходящим варіантом.

Монолітна чаша з бетону може бути виконана різної форми і розміру, а обладнання, в неї входить і внутрішня обробка залежать лише від Ваших переваг і смаку.

Оздоблення басейну може бути дуже різноманітною, але тип декору та матеріали, вжиті для неї, залежать від ваших коштів.


Тому слід зважити переваги і мінуси будь-яких типів оздоблювальних матеріалів: висока вартість, довгий термін служби і естетична складова.

Найбільш відомими видами декору вважаються: мозаїка, керамічна плитка та плівка ПВХ.

Перші два типи майже аналогічні за методом створення внутрішнього покриття чаші басейну, але мозаїка порівняно дорожче через трудомісткості і складності кропіткої, але креативної роботи.

Керамічна плитка набагато дешевше, так як штучно вона істотно більше мозаїки і наклеювати її простіше. Вигідна за вартістю плівка ПВХ. До того ж вона не вигорає на яскравому світлі, їй можна надати різну форму, плівка вважається прекрасним гідроізолятором і легко наклеюється.

Інсталяція чаші басейну на своє місце - це тільки початок. Далі буде необхідно обладнання для басейнів, яке зможе довести водойму до досконалості.

Є дві категорії устаткування - необхідна і допоміжне. Назви говорять самі за себе. Перша категорія включає в себе системи очищення води (фільтрація паркан та дезінфекція знезараження), друга група допомагає урізноманітнити відпочинок за допомогою різноманітних атракціонів і пристроїв для створення течії, гейзера, водоспаду та інших цікавих атракціонів.