http://www.relook.ru/

Альтернативой фіксованим перегородкам і стінам в квартирі можуть бути рухомі перегородки, за допомогою яких можна розділяти простір і грати з об'ємом приміщень. Як визначити, чи потрібна перегородка в кімнаті? Ось кілька порад.

Розсувні панелі можуть значно змінювати простір, і в той же час ідеально вписуватися в дизайн квартир. З їх використанням у квартирі не залишається порожнього місця, а найрізноманітніші матеріали, з яких виготовляються мобільні перегородки (алюміній, пластик, скло, тканини), дозволяє поєднати їх з будь-яким інтер'єром: у стилі класик або модерн.

Панелі кріпляться декількома способами: до стелі по напрямних, до стелі і підлоги одночасно, бічні частини розсувних панелей можуть бути строго фіксованими, а серединні - рухливими.

Встановлювати їх рекомендується або в цілях моделювання простору в кімнаті , коли потрібно створити певний колірний фон або обстановку, або в кімнаті, де потрібна поділ простору (при дефіциті житлових приміщень у квартирі).

Ширми - компромісний варіант, який може бути тимчасовим вирішенням проблеми поділу простору в кімнаті.


Ширми, завдяки оригінальності обробки, можуть бути також повноцінним елементом інтер'єру.

Найбільш популярні ширми в китайському стилі та ампір. Матеріали виготовлення - найрізноманітніші. Головне, щоб ширма не заважала жити в квартирі, не була зайвим елементом.

В якості роздільників простору в квартирах часто використовують і незвичайні, не призначені для цього об'єкти: зелену стіну з квітів і дерев, оригінальні панелі у вигляді мозаїки, металеві ковані перебирання і інш.

У разі використання ширм і різних рухливих і не укріплених роздільників, вони служать лише декоративними роздільниками простору і в маленьких приміщеннях можуть тільки заважати.

Нерідко в "перекроєних" самостійно квартирах з однієї досить великої кімнати роблять кілька маленьких приміщень, в яких створюється відчуття ліфта. Цього ні в якому разі не повинно бути, якщо ви хочете з задоволенням повертатися до себе додому.