http://emily-mag.ru/

Высокое якість сучасної побутової техніки є скоріше винятком, ніж нормою. До такого висновку можна прийти, грунтуючись на тих перевагах і недоліках обладнання, яке присутнє в продажу.

Однак знайти по-справжньому якісну і надійну техніку можна. Для цього варто звернути увагу на ті моделі, які помітно відрізняються високою вартістю.

В основному це техніка класу преміум, а також елітне обладнання. Серед моделей холодильної техніки увагу заслуговують холодильники Miele KFNS 4927 SDE ed типу side-by-side.

Ця модель комбінаційного обладнання включає в себе містке холодильне відділення, велику морозильну камеру, а також спеціальну зону збереження свіжості продуктів, у якої час зберігання продуктів складає приблизно в три рази довше, ніж у звичайному холодильному відділенні.

Крім цього, уваги заслуговує той факт, що розглянута модель повністю працює за принципом динамічного охолодження. Це дозволяє не тільки підвищити якість зберігання продуктів, але і зменшити навантаження на встановлені компресори, що призводить до збільшення їх експлуатаційного періоду.

Також динамічне охолодження значно зменшує енергоспоживання моделі і рівень шуму.

Якщо говорити про менш затребуваною техніці, то варто звернути увагу і на те, що компанія Miele випускає широкий асортимент прасувальних і сушильних систем, кавоварок і пароварок, які відрізняються функціональністю.


Наприклад, вбудовуються пароварки Miele DG 3460 Clean Steel дозволяють одночасно готувати до трьох блюд.

При цьому господиня може не хвилюватися за те, що запахи чи смак перемішаються між стравами під час готування, оскільки в моделі застосовується спеціальна система, предотвращающая це.

Якщо ж говорити про більш дешевій техніці, яку також можна віднести до категорії якісної і надійної, то варто звернути увагу на те, що найбільша кількість моделей належить пральному устаткуванню.

Наприклад, це техніка таких виробників, як Electrolux, Bosch, Krona і багатьох інших виробників. Вони випускають як бюджетне обладнання, так і техніку класу premium, яка і викликає інтерес.

При цьому варто відзначити, що більшість якісної техніки відноситься до обладнання вбудованого типу. Особливий інтерес викликають вбудовувані посудомийні машини Krona, які мають велику кількість програм прання.

Це дозволяє прати білизну будь-якого типу, навіть те, яке відноситься до категорії речей, призначених для ручного прання. Відзначимо також, що техніка цієї компанії привертає великим завантаженням і можливістю високошвидкісного віджимання.