http://www.myhouse.ru/

После будь-якого ремонту в приміщенні залишається характерний хімічний запах від будівельних матеріалів. Часом кілька тижнів потрібно, щоб він зник. Запах же шкіри практично не зникає ніколи і, що характерно, від нього не тільки не хочеться позбуватися, а шкіряний флер додає позитивного іміджу всьому інтер'єру.

Як передати відчуття, коли в кімнаті змішуються запахи шкіри та дерева? Відразу з'являється впевнене спокій, ніби шкіра заряджає людину силою, грацією і якоїсь тваринної мудрістю.

Мода на шкіряні меблі не пройде ніколи. Вже кілька століть цей тренд тримається на високих позиціях, в першу чергу, меблевого споживання. Змінюється форма, подача, колірні переваги, але натуральна шкіра продовжує активно використовуватися. На жаль, не всім по кишені заіметь шкіряний гарнітурчік, але предмети декору інтер'єру - будь ласка.

Ось він хай-тек - улюблений дизайнерами, функціональний, блискучий, але такий холодний. Все таки, людина в будь-якому місці воліє відчувати себе комфортно. Знайшли вихід - хромоване пишність обробили шкіряною розкішшю. І вже рука сама тягнеться до поручня зі шкірою крокодила, на дотик досліджуючи природний рельєф тварини.

Шкіра - один з найкомфортніших матеріалів для інтер'єру. Вона дихає, лояльна до температурних змін. Не правий той, хто говорить, що влітку на ній жарко, а взимку холодно. Мабуть ця людина ніколи не сидів в якісному дорогому шкіряному кріслі.

Шкіряні меблі може бути для господаря своєрідним фетишем, який якраз робить ставку на яскраве нездоланне враження. Відмітна тенденція сьогоднішнього дня - змішати класику і екзотику. Наприклад, диван в італійському стилі затягнути шкірою крокодила. І неодмінно контрастним з каркасом кольором. Але це на любителя-екстремала.

"Для своїх виробів ми використовуємо шкіру 1 шару, - говорить Олена Потураєва, менеджер салону OSTROVSKY. - Це найякісніший, еластичний, пружний матеріал, він добре драпірується. Зараз інтер'єр дуже модно прикрашати виробами зі шкіри рептилій.

Але якщо використовувати справжню шкурку рептилії - предмет виходить дуже дорогим і, до того ж, справжня шкурка маленька. Тому, підготовлену шкіру теляти тіснять під "зміїний" або "крокодиловий" малюнок . Зараз дизайнери повсюдно використовують лакову шкіру і наш салон готовий задовольнити це віяння моди.

Дуже популярні шкіряні панно. Наприклад, узголів'я ліжка робиться з дерева і в нього вставляється картина зі шкіри. Виглядає стильно і незвично. Можна також все ліжко зробити шкіряною ".

Найчастіше покупець орієнтується на більш досконале шкіряне втілення - традиційні кольори, але між тим фактура грає першу скрипку. Зараз форма абсолютно не визначає її зовнішній вигляд. Диван зі шкіри поні не хочете? З такими чудовими вовняними полосочками. А може бути вам хочеться "страусове" крісло?

"Натуральна шкіра - благородний і стійкий матеріал, який зберігає свої якості протягом багатьох років. Вона завжди актуальна. Це воістину ідеальний комфорт і для спекотного і для холодного клімату. шкіри "Natuzzi", одного зі світових лідерів, поставляються кращими виробниками та обробляються на власних шкіряних заводах "Natuzzi".

На останній меблевій виставці в Мілані дивани, виконані в натуральній шкірі білого, чорного і кремового відтінків були справжніми хітами продажів.

А колекція шкір High Protection Leather була спеціально розроблена з стійкістю і чудовим опором до забруднення, зносу і зміни забарвлення внаслідок дії освітлення. Вона ідеально підходить для обладнання більшості житлових приміщень, легко чиститься, і ідеальна для сімейств з дітьми і домашніми тваринами ", - рекомендує продукцію салону NATUZZI його керуюча Катерина Пожарська.

Для консервативних покупців дизайнери розробили шкіру состаренного виду.


Адже, припустимо, шкіряні колекції, зроблені в 30-40 рр XX століття стоять на порядок вище, ніж такі ж сучасні. Чому б не додати інтер'єру вид початку минулого століття. Ефект старіння досягається за рахунок просочування шкіри натуральним воском.

"Якісно зроблені, шкіряні диван і крісло не тільки прикрасять інтер'єр, але з часом ризикують зайняти почесне місце в ряду сімейних цінностей. Так що, до їх придбання слід підходити з усією відповідальністю. Заплануйте похід в меблевий магазин всією сім'єю.

Ви повинні все бачити своїми очима і відчувати на дотик своїми руками, - дає професійну пораду Жанна Лук'янова, виконавчий директор ТОВ "ІнтерьерМебель". - Не звертайте уваги на зморшки і складки на виробі.

Ці дрібниці - показник справжності матеріалу. Барвисті мітки на шкірі і різноманітні прожилки не є дефектом. Це варіації забарвлення, і виникли вони в процесі бурхливого життя тварини. Вони додадуть вашій меблів неповторність. Це шкіра з "природним обличчям".

У колірному відношенні: сьогодні особливо актуальне поєднання білого з червоним або чорним. В останніх колекціях сильні східні віяння і елементи витонченого сільського дизайну.

А останній передбачає використання медово-коричневих, рожево-коричневих відтінків, поєднання кольорів золотистої пшениці , охри і корала. Що стосується фактури, то перевага віддається шкірі екзотичних тварин: змії, ігуани, крокодила, черепахи ".

Для драпіровки і виконання більш витончених меблевих форм вимагається шкіра товщиною 1,0 - 0,2 мм. На великі прямолінійні простору використовують більш товстий матеріал - до 2,0 мм. Цікаво, що саме на таких "товстих" шкірах чудово виглядає декоративна відстрочкою. Кожний пласт проходить тривалу обробку з хімічним і механічним впливом.

Компанії, що зарекомендували себе на ринку як дорогі і якісні, використовують для своїх виробів верхній лицьовий шар шкіри. Другий і третій (спілки) - рідше, так як вони не такі міцні і стійкі до механічних впливів. З лицьової поверхні процесом строжки прибирають видимі дефекти: шрами, подряпини, які , до речі, не вважаються браком.

Далі матеріал фарбують, тисне і покривають поліуретановим лаком. Для отримання шкіри певної характеристики потрібні додаткові технологічні процеси. Фахівці шкіряних фабрик ретельно відстежують якість вироблених шкір. Адже найменша неуважність і скоро майже невидимий прокол перетворюється на видиму діру.

Виробники та продавці шкіряних меблів радять:

- ніколи не замовляйте гарнітур різними партіями, шкіра по різному реагує на забарвлення і в іншому випадку диван може відрізнятися від крісел по тону забарвлення;

- вибравши предмет, покладіть на нього руку або зовсім сядьте на кілька миттєвостей - хороша якісна шкіра повинна за цей час нагрітися;

- проводите постійний догляд-профілактику за шкіряними виробами і вони прослужать вам довгі десятиліття.

Догляд за шкіряними меблями:

- НЕ використовуєте для очищення меблів розчинники, засоби для виведення плям, масла, абразивні та містять хлор;

- не допускайте, щоб шкіряні чохли намокли, в разі потрапляння вологи акуратно видаліть її гигроскопичной тканиною;

- НЕ сушіть шкіру праскою або феном;

- не встановлюйте шкіряні меблі впритул до джерел тепла, уникайте потрапляння на неї прямих сонячних променів;

- використовуйте для догляду за шкіряними меблями тільки спеціальні засоби.