Стиль кантрі отримав своє світове визнання близько 40 років тому. Він сформувався як самостійного стилю трохи пізніше своїх односпрямованих побратимів. Люди відчули його індивідуальність не відразу, потрібно досить багато часу для цього. Сучасний житель мегаполісу дещо втомився від постійної зовнішньої агресії навколишнього світу. Саме тому для свого заміського будинку він вибирає дизайн інтер'єру в стилі кантрі.

Від філософії - до знань

Слово кантрі в перекладі з англійської має 2 значення: країна і село. Цей переклад найбільш наближає до фольклорності стилю. Стиль кантрі може мати надзвичайно багато образів, але скрізь використовується натуральне дерево, грубофактурние штукатурки і Рустовой камінь. Дерев'яні балки під стелею, а також дерев'яні вертикальні опорні конструкції служать прикрасою для всіх підстилів. Батьківщиною нового напрямку в дизайні інтер'єрів вважається Північна Америка. Саме в цю епоху народився і жив Елвіс Преслі (понад півстоліття тому).

Американський стиль кантрі

Грубувата масивні меблі, проста по своїй конструкції. Перебуваючи в її оточенні, приходять образи про відокремленому фермерському господарстві. Ні висічених на дереві малюнків або орнаментів, яких-небудь особливих елементів для прикраси. Всі функціонально і максимально зручно для мешканців будинку.

Сучасна побутова техніка захована в меблевих колонах, спеціально для цього обладнаних. Колони можуть як гармоніювати із загальним дизайном інтер'єру, так і бути предметом гри на контрастах. Тюльпанове дерево чи американської горіх - найбільш часто використовуваний вид деревини для обробки фасадів і каркасів будинків. Для додання нальоту старовини фурнітура з бронзи або латуні покривається патиною.

Італійське кантрі

Італійський кантрі вважається найбільш витонченим напрямком у порівнянні зі своїми побратимами. Як і все, що створено в італійському дусі, італійський кантрі наповнений декоративними елементами, фасадна сторона меблів іноді покривається лаком, має штучне зістарювання або тонування.


Сліди від деревного жука, потертості, лак, потемнілий від старовини - все це майстерна імітація, яка дуже популярна. Але італійці на цьому не зупиняються. Останнє досягнення - використання старих дерев'яних паль для виготовлення меблів.

Також використовуються конструктивні елементи розібраних мостів. Всі ці матеріали мають столітню історію. Гордість італійських меблярів - нова технологія з нанесення на патиновану поверхню меблів малюнка, який в наступним лакується. Такі предмети прекрасно можуть вписатися в дизайн квартири мегаполісу.

Традиційна німецька кантрі

Німецька якість, засноване на традиційних рисах: акуратність, грунтовність і добротність, повністю наповнює німецьке кантрі. У дизайні квартири на кухні кути строгі і лаконічні. Елементами декору можуть бути різноманітні предмети: бутилочніци, підвісні полиці, корзини. Але іноді "німецька строгість" пом'якшується теплими і затишними відтінками.

Стиль кантрі в Швеції

Сільський інтер'єр по-шведськи займає особливе місце. Це, якщо так можна сказати, самий "світлий" стиль. Повітря і світло - ключові слова цього стилю. Починаючи з вісімнадцятого століття, для оформлення фасадів та стін шведи використовували особливу патину - клейова фарба, при нанесенні якої утворювався особливий наліт, що має бархатистість і наліт припудрену. Сонячне світло особливо цінується скандинавами в їх суворих краях. Штори настільки прозорі, що їх практично невидно. Шведський дизайн квартир і жител створений для радості і світлих почуттів.

Англійська сільський стиль

Елегантність англійського стилю проявляється у вишуканих квіткових орнаментах, які поширені всюди: штори, шпалери, оббивки на м'яких меблів, квіткові горщики і скатертини. Іноді навіть поверхню на стелі затягують тканиною з нанесеним квітковим малюнком. Хвилюючий антураж створюється шляхом гри кольору і світла на переливаються рослинних візерунках.