Кожна господиня, продумуючи дизайн і наповнення кухні, в першу чергу згадує про зручність і функціональність.

Але ось все кухонне меблі на місці, техніка встановлена і підключена, а кухня виглядає холодної і чужий. Чого ж у ній не вистачає?

Домашній затишок і тепло привнесуть в оформлення кухні дрібні деталі інтер'єру. Однак погодьтеся, вази і всякого роду статуетки, які так лаконічно доповнюють дизайн у вітальні, врядли будуть доречні на кухні.

До прикраси кухні слід підійти не тільки з фантазією, але і з неабиякою часткою прагматизму. Тут всі предмети інтер'єру повинні бути функціональним, але хто сказав, що при цьому, вони не можуть бути гарними?

Яка господиня на кухні обійдеться без фартуха? Та хіба що та, яка зовсім не готує! Фартух не тільки захищає наш одяг від бризок, крапель і плям, але й може стати стильним предметом домашнього одягу.


Натуральні тканини, різноманітність кольорів і малюнків допоможе вам підібрати цей аксесуар так, щоб максимально вписатися в інтер'єр приміщення.

Останні новинки кухонних аксесуарів - стильні лляні хлібниці! Здавна люди загортали хліб в лляну тканину, вона вбирала вологу і зберігала випічку свіжою і м'якою. Тепер для цих цілей є не тільки зручні, але й гарні кухонні аксесуари.

Без чого не обходиться не одна кухня? Правильно! Прихватки, рукавички, рушники - необхідні речі для акуратної домогосподарки. Зроблені з натурального матеріалу, з прошарками синтепону - рукавички надійно захистять руки від опіків.

М'які рушники, оформлення оригінальною вишивкою - допоможуть у клопотах по господарству.

Різні забарвлення і оформлення всіх кухонних аксесуарів - впишуться в будь-який, навіть самий незвичайний дизайн кухні.