Стилі меблів надзвичайно різноманітні і кожен з них має свої сильні і слабкі сторони. Тенденцією останніх років є поєднання в меблях функціональності, практичності і зовнішньої привабливості.

Зараз деякі покупці нехтують практичністю на користь моди і стилю. Цей підхід, звичайно, абсолютно не вірний, так як все гостро модне, з часом, застаріває. Тому господарям, щоб бути на висоті, доводиться купувати іншу меблі, відповідну віянням часу. Однак не варто впадати і в іншу крайність - вибирати меблі, тільки виходячи з принципів її практичності, і зовсім не звертати уваги на її зовнішній вигляд. Найдоцільніше - це золота середина, до того ж, саме такі вироби прагнуть в наш час випускати виробники меблів.

Види деревини

На сьогоднішній день меблевий ринок пропонує різні варіанти інтер'єрів, але одним з найпопулярніших є дерев'яний. Для нього використовуються самі різні сорти деревини: горіх, вишня, ясен, вільха і так далі. Всі ці породи мають свою щільність і свою унікальну структуру, тому кожна людина, що віддає перевагу натуральним матеріалам, буде задоволений наявним вибором. Так, свої шанувальники є у м'якій липи, яка може похвалитися величезним списком позитивних якостей. Вона настільки легко піддається обробці, що на ній можна вирізати самі химерні візерунки в стилі бароко. Досить популярним матеріалом є сосна, особливо цю деревину люблять в Європі. Її жителі зараз так схиблені на натуральності та екологічності, що незначні сучки на меблів з такої деревини їх не тільки не обурить, а й навпаки, вони навіть будуть всіляко підкреслювати цей дефект, щоб кожен відвідувач побачив, що це ціна на сто відсотків натуральне.

Прекрасно виглядає меблі з бурштинової сосни, яка, хоч і поступається дуже твердому дубу в довговічності, але вироби з неї, завдяки сучасним технологіям, здатні прослужити дуже довго.


Однак, купуючи меблі з цієї породи деревини потрібно бути гранично акуратним. Вся справа в тому, що сосна - вельми доступний, недорогий матеріал, і з нього можуть виробляти меблі в невеликих майстерень, в яких все робиться кустарним способом, без дотримання належних технологій. Така продукція матиме завідомо погана якість і доставить покупцеві багато проблем. Тому ми рекомендуємо, якщо ви хочете зробити меблі на замовлення, то звертатися тільки в серйозні фірми, що мають гарну репутацію і працюють на ринку кілька років.

Продукція з сосни більше підходить демократичним людям, які легко йдуть на позитивні зміни в житті і здатні чуйно відчувати різні тенденції. Меблі з сосни оновлюється без особливих грошових витрат. Такі вироби можна ставити в житлових кімнатах, з даного матеріалу роблять табуретки і лавки в саду. До цієї породі дерева досить часто застосовують тонування, але потрібно робити це дуже обережно, щоб не зіпсувати і не затемнити красиву від природи фактуру і чудовий бурштиновий колір. Сосна, до того ж, має невелику щільність і тому досить легка.

Як підібрати породу дерева

Так як інтер'єр - справа тонка, їм повинен займатися фахівець - дизайнер. Він зможе правильно підібрати вид дерева, з урахуванням безлічі факторів: вологості, рівня звуко-, шумоізоляції та інших. При неправильному виборі деревини, вона згодом може деформуватися і зіпсувати весь інтер'єр. Порода повинна підбиратися не тільки як елемент декору, а й за функціональними характеристиками і навіть нехай вона буде коштувати трохи більше. Тоді не доведеться міняти меблі через деякий час і знову витрачатися.