Сьогодні вибір побутової техніки не менше захоплюючий, ніж похід у магазин взуття. Пропонуючи довірити техніці найдорожче - здоров'я і настрій всієї родини, на суд господині представлені електричні пароварки, йогуртниці, хлібопічки, воки, скороварки, мультиварки .. Особливої уваги заслуговують два останніх найменування - виробники запевняють, що з їх появою на кухні вся інша кухонна техніка стане просто не потрібна. Чи так це? І в чому відмінності чудо-приладів?

Принцип роботи і пристрій - відокремлюємо зерна від плевел

З першого погляду мультиварка і скороварка навіть виглядають ідентично - це корпус більш-менш обтічної форми, всередині розташовується знімна чаша з антипригарним покриттям. І в мультиварці, і в скороварці можна готувати супи, тушкувати і запікати продукти. Однак основне завдання скороварки - готувати страви швидко. За рахунок створення в чаші високого тиску зростає температура кипіння води - і страви готуються швидше. Так, в скороварці

Scarlett SL-1529 блюда готуються приблизно на 70% швидше, ніж на плиті у звичайній каструлі. На приготування подрібненої капусти, наприклад, піде 1 хвилина, свіжі зелені боби будуть готові протягом 3 хвилин, картопля - протягом 8 хвилин, а на запікання цілої курки піде не більше 20 хвилин! Коричневий рис, квасоля і сочевиця, які в звичайному мультиварці будуть нудитися не менше 45 хвилин, в скороварці будуть готові через 10. Приємний бонус скороварки - оскільки продукти харчування оточує пар, вони не окислюються на повітрі під впливом тепла, і спаржа, брокколі, горошок зберігають в скороварці свій яскраво-зелений колір, виглядають апетитно і соковито.

Зрозуміло, висока температура приготування дозволяє вбивати всі бактерії, тому добре, якщо скороварка додатково пристосована для стерилізації банок і дитячих пляшечок. До речі, мультиварка Scarlett IS-MC412SO1 також уміє стерилізувати посуд, але страви готує не швидше звичайного.

Меню

Принцип приготування страв у скороварці, однак, накладає свій відбиток на різноманітність меню. Під час приготування скороварку не можна відкривати, а отже в скороварку не можна завантажувати додаткові продукти. Варто відзначити, що навіть при таких обмеженнях виробники постаралися максимально розширити функціонал скороварок. Наприклад, у Scarlett SL-1529 цілих 10 автоматичних програм приготування: гасіння, випічка, суп, м'ясо, каша, приготування різних продуктів на пару і, звичайно, дитяче меню - будь-які м'ясні та овочеві пюре будуть готові за 21 хвилину! До речі, запечені продукти в скороварці виходить чудово, якраз по причині створення високого тиску - досягти подібного стану продукту при смаженні або звичайною тепловій обробці дуже складно!

А ось в мультиварку продукти можна завантажувати в процесі пріготвленія. Можна помішувати, пробувати блюдо на смак, поєднувати різні режими. Крім того, самі режими більш точні й різноманітні - наприклад, у новій Scarlett IS-MC412SO1 12 унікальних програм, включаючи йогурт, хлібопіч, жарку і медленноварку! Таким чином, виробники Scarlett можуть дійсно похвалитися тим, що прилад замінює всі 10 приладів на кухні.


Пароварка, йогуртниця, духовка, вок, фондюшница будуть просто займати місце на кухні. Варто відзначити, що в обох моделях, в мультиварки і скороварке Scarlett, передбачена територія для творчості - є програма "Мій рецепт", який дозволяє господаркам виставити оптимальні параметри приготування будь-якої страви і натискати всього одну кнопку, щоб створити фірмовий кулінарний шедевр.

Приємні бонуси

Сучасні технології настільки вдосконалені, що електричних приладів вже під силу готувати страви без вашої участі. Це означає, що задавати режим приготування безпосередньо перед процесом не обов'язково - можна доручити це таймером відстрочки старту і прокидатися з ранку від ваблячого запаху запашної каші або круасанів. У скороварці Scarlett SL-1529 і мультиварці IS-MC412SO1 така можливість врахована. Друге приємне нововведення - каструля. Від простих тефлонових каструль, які швидко виходили з ладу і не відрізнялися функціональністю, ми прийшли до 3D-технологіям! Мультиварка Scarlett IS-MC412SO1 забезпечена унікальною 4-літровою 3D-чашею, яка гарантує страв "повне занурення" - тепло рівномірно розподіляється по всій каструлі, і страви готуються швидше, ніж у звичайній мультиварки. Велика 5-літрова чаша в скороварці SL-1529 забезпечена 3-шаровим антипригарним покриттям, що важливо для приладу, де відстежувати стан блюда не представляється можливим.

Виробник вказаних моделей також врахував часті питання господинь і в комплекті з приладом поставляє якісну і добротно виготовлену книгу рецептів, складену на основі кращих рекомендацій з користувальницьких форумів, протестованих і доведених до досконалості професіоналами. Якщо ви купуєте подібну техніку в перший раз, таке керівництво буде вкрай доречно і дозволить негайно приступити до захоплюючим експериментів.

У сухому залишку

Розглянувши всі основні відмінності та нюанси мультиварки і скороварки, ми прийшли до наступних висновків:

1) Скороварка готує страви швидше за рахунок створення високого тиску

2) Мультиварка більш функціональна і має більшу кількість програм

3) В скороварку продукти закладаються одночасно, на відміну від мультиварки

Який би прилад ви не вибрали, варто не забувати про якість і зручність експлуатації - деталі повинні бути скріплені надійно, дисплей - чіткий і яскравий, різкий неприємний запах неприпустимий. І, звичайно, здорово, якщо техніка виглядає привабливо. Подивіться на ніжно-рожеву мультиварку Scarlett IS-MC412SO1, прикрашену тисячею мерехтливих частинок - хіба може процес приготування їжі в такий "пудрениці" стати обтяжливим зобов'язанням?