ttp://womancommunity.ru/

Для заливних блюд використовують осетрину, білугу, судака, різне філе і фаршировані продукти.

Вибір риби

Риба відома своєю поживністю, ніж практично не поступається м'ясним продуктам. Якщо вам належить вибрати живу рибу, то потрібно перевірити її вгодованість, рухливість і луску. Якісна парна риба має прозорі очі і опуклі зябра.

Розморожування

Заморожена риба вимагає попереднього відтавання. Філе поміщають в холодну воду, потім його потрібно сполоснути. Для розморожування риби не рекомендується використовувати гарячу воду, так як втрачаються всі корисні речовини продукту.

Вимочування

Солону рибу потрібно не тільки розморозити, але й вимочити. Для цього теж використовують холодну воду. Рибу очищають від луски, ріжуть на шматочки і повністю заливають водою. Кожні дві години воду потрібно міняти.

Оброблення риби
Спочатку видаляють спинний плавник, висмикуючи його у напрямку до голови. Щоб не вколотися, можна обернути його рушником. Луску видаляють починаючи з хвоста. Для цього використовують ніж або тертку.

Потім на черевці роблять розріз, щоб вийняти печінку і жовчний міхур.


Слід не допустити, щоб жовч потрапила на рибу. А якщо це сталося, то продукт потрібно швидко натерти сіллю.

Бульйон

Для заливний риби потрібно приготувати бульйон. Для нього рибу ріжуть невеликими шматочками, миють, відокремлюють від кісток, заливають водою і ставлять на маленький вогонь. У бульйон додають коріння, овочі, лавровий лист, а потім слід приготувати з нього желе. Крім овочів, для приготування бульйону використовують фрукти і скибочки яєць.

Желе

Щоб желе вийшло прозорим, бульйон треба охолодити і процідити за допомогою серветки. Потім в рідину кладуть желатин, який попередньо розчиняють у теплій воді. Рідина заважають до закипання води, потім ще раз охолоджують.

Блюдо

Зварену рибу ріжуть маленькими шматочками і залагоджують на блюдо. Рибу можна прикрасити зеленню (петрушкою, кропом), скибочками крабів або раків, лимоном, фруктами. Шматочки риби необхідно залити приготовленим желе і почекати, поки воно застигне.