http://cook.askwoman.ru/

Пряные трави та спеції втрачають з часом свій колір і смак. Для того, щоб вони зберегли свій колір і смак, їх необхідно зберігати в прохолодному, сухому місці, далеко від сонячних променів, вологи і тепла, також вони повинні знаходиться в закритому вигляді. Якщо можливо, уникайте зберігання спецій або трав близько до джерел тепла або холоду (плита, духовка, холодильник, пральна машина).

Трави і спеції повинні зберігатися в герметичних скляних банках, пластикових або металевих коробках, для того, щоб захистити їх від вологи і зберегти їх аромат.

Такі спеції як червоний перець, перець чилі і паприки можуть можна зберігати в охолодженому місці, тому що холодне повітря буде зберігати їх колір і аромат.

Однак, ідеальна температура, при якій ми повинні зберігати трави та спеції повинна бути постійною і нижче 21 градусів за Цельсієм.

Коливання температури створюють конденсацію, і може з'явитися цвіль, так що прянощі повинні бути поміщені в холодильник відразу після того, як вони були використані.

Кожна спеція або трава має свій термін придатності, однак, всі вони закінчуються з часом, незалежно від умов зберігання.

Коли ви купуєте спеції, обов'язково зверніть увагу на їх свіжість.


Размельченниє спеції або спеції у вигляді порошку не слід пускати в контакт з повітрям, так як вони втратять свій аромат швидше, ніж цільні спеції.

Загалом, вони можуть бути збережені так:

цілі листя рослин і квітів: рік

Насіння та кора - протягом 2 років

Коріння - більше двох років

Листя - 6 місяців

Насіння, коріння і кора - 6 місяців

Коріння - 1 рік