Яєчна шкаралупа є цінним органічним добривом. У ній знаходиться до 94% карбонату кальцію і 1,4% магнію, що робить її хорошим матеріалом для вапнування грунтів. За рік такого добрива можна накопичити кілька кілограм.

Зберігання шкаралупи

Щоб уникнути неприємних запахів при розкладанні залишків білка, в перші три-чотири дні, поки шкаралупа висохне, її потрібно зберігати в закритій картонній коробці. Далі яєчну шкаралупу можна зберігати в паперових пакетах або будь-який інший "дихаючої" тарі . Ніколи не зберігайте шкаралупу в поліетиленових пакетах, це призводить до гниття білка через конденсації вологи.

Як використовувати яєчну шкаралупу

Перед застосуванням яєчної шкаралупи в якості добрива її необхідно подрібнити, для цих цілей можна скористатися кавомолкою.


Це робиться для прискорення розкладання шкаралупи в грунті. Після подрібнення шкаралупу необхідно покласти в банку, залити водою і щільно закрити банку кришкою. Через тиждень вода повинна стати каламутною і від неї повинен виходити неприємний запах. Якщо це сталося, значить, рідке добриво для підгодівлі готово. Перед використанням рекомендується дане добриво розбавити водою в пропорції 1: 3.

Дане вапняне добриво використовується на сильнокислому грунтах для нейтралізації надлишкової кислотності. Корисно використовувати разом з мінеральними добривами, тому як мінеральні добрива підвищують кислотність грунту, а яєчна шкаралупа діє як нейтралізатор кислотності. Також яєчна шкаралупа має властивість розпушувати грунт, що сприяє збільшенню в ній кисню і зниження випаровування води.