Всі ми жінки різні. Ми розрізняємося не тільки зовні і за характером, але і по інших "характеристикам", у тому числі і з ведення домашнього господарства. Хтось не зможе спокійно заснути, якщо на підлозі валяється фантик чи папірець, а хтось може спокійно жити кілька тижнів, не роблячи прибирання. Але рано чи пізно, в житті кожної жінки настає такий момент, коли вона розуміє, що потрібно змінюватися і ставати доброю господинею, хорошою дружиною. Ви запитаєте, як? Для цього потрібно слідувати правилам поведінки доброї господині. І це зовсім не важко!

Перше правило. Хороша господарка не тиран і не вихователь. Ідеальних людей не буває, і Ви, до речі, не виняток. Ваш чоловік, родичі, гості - сприймайте їх такими, які вони є. Не потрібно прагнути наблизити їх до свого ідеалу докорами і зауваженнями.

Друге правило. Хороша господиня - терпляча господиня. Вона не буде влаштовувати скандал, якщо чоловік в черговий раз залишив шкарпетки в недозволеному місці або не прибрав посуд у шафу. Безумовно, можна зробити зауваження, але не варто робити з цього трагедію. Вона зустрічає чоловіка в піднесеному настрої, вона розуміє, що чоловік - це годувальник. Він весь день трудиться і будинок - це місце, де він може відпочити як фізично, так і душевно. Тому хороша дружина не ображається, якщо прийшовши додому, чоловік мовчазний і не приділяє їй належної уваги.

Третє правило. Хороша господиня завжди рада несподіваним гостям. Вона завжди влаштує їм теплий і добродушний прийом, приготує на швидку руку кілька простих, але смачних страв. Навіть якщо це друзі або родичі чоловіка, яких Ви не дуже шанує в своєму будинку, пам'ятайте: хороша господиня повинна вміти підтримувати шанобливі стосунки з усіма друзями та родичами другої половини.

Четверте правило.


Хороша господиня - в першу чергу мудра жінка. Вона не вважає негожим вчасно зупинитися і поступитися в суперечці чоловікові. Вона не прагне стати главою сім'ї, підпорядкувати собі чоловіка. Вона завжди погодиться з чоловіком, але потім все одно поверне його в ту сторону, в яку їй потрібно. Причому вона зробить це так тонко, що створить у чоловіка відчуття, ніби він сам прийняв це рішення.

П'яте правило. Хороша господиня з легкістю створить затишок будинку, швидко наведе порядок, вона смачно готує і стежить за здоров'ям своєї родини. Вона знає, як швидко поставити на ноги чоловіка або дітей при різних захворюваннях. І вона завжди тримає в домашній аптечці лікарський препарат полісорб МП. Сорбент нового покоління, який відмінно зарекомендував себе при отруєнні, діареї, алергії і похмілля. Хороша господиня знає, що Полісорб в короткі терміни здатен зупинити діарею (через 3-4 хвилини після прийому ліків), вивести алергени та інші токсичні речовини з організму. Тим самим він покращує самопочуття і прискорює процес одужання. Вона й сама приймає Полісорб для очищення організму в якості профілактики. Він відмінно виводить всі токсини з організму, покращує стан шкіри, вирівнює колір обличчя. Після застосування лікарського препарату з'являється легкість в організмі і з'являється багато енергії. Адже потрібно бути не тільки гарною господинею і турботливою дружиною. Пам'ятайте: Ви в першу чергу - жінка. А жінка повинна бути красивою і доглянутою, щоб знаходиться поряд чоловік щовечора поспішав додому і пишався, що йому дісталася найкраща жінка на планеті.