Марокко - гірська приморська країна, що лежить на стику різних природних зон, що створює дуже велику різноманітність дивовижних по красі ландшафтів.

Кожен куточок цієї країни прекрасний. Тут можна побачити унікальні кедрові ліси, покриті вічним снігами загострені вершини, порожисті гірські річки, чудові пляжі, численні пам'ятники культури, а також чудові сувеніри приваблюють туристів в Марокко.

Схоже, незабаром у Туреччині на російському ринку туризму і справді з'явиться серйозний конкурент.

Справа в тому, що керівництво Марокко збирається в найближчі два роки активізувати свою діяльність по просуванню країни на російському ринку .

Очікується, що для російських туристів головною точкою туризму стане марокканський місто Марракеш.

Вже на початку наступного року в Москві відкриється офіс з туризму в Марокко.


Відкриття туристичного представництва, як очікується, значно спростить комунікацію між російськими та марокканськими туристичними агентствами.

Серед інших заходів, покликаних зробити Марокко популярною серед росіян країною - брендовий політика. Уже навесні 2009 року на вулицях російських міст з'являться рекламні постери, розтяжки і білборди, а також реклама на ТБ і в пресі.

Проте всі ці заходи нічого не значили б без нових готелів і регулярного транспортного сполучення. Тому зараз в Марокко будується одночасно 7 курортних зон у різних частинах країни, а також ведуться переговори про відкриття прямих регулярних рейсів між Москвою і Касабланкою або Агадір.

Підготовлено відділом Туризму