В Об'єднаних Арабських Еміратах проектується готель, в якому сервіс досягне фантастичного рівня. Відпочиваючі будуть ніжитися на пляжі, обдувається кондиціонерами.

Ще тільки запланований до будівництва в Дубаї готель Palazzo Versace починає дивувати майбутніх клієнтів передбачуваним сервісом. Творці комплексу заздалегідь заманюють туристів безпрецедентними пропозиціями, серед яких зазначена можливість позасмагати на пляжі, обладнаному системою кондиціонування.

Унікальний пляж повинен стати незамінною частиною 12-поверхового готелю класу люкс, споруда якого обійдеться в 609 мільйонів доларів і закінчиться лише через рік з гаком.

Розробкою проекту на 169 готельних номерів займався міланський Будинок моди. А насолодитися відпочинком у новому шедеврі туріндустрії можна буде вже в 2010 році.

Правда, технічні подробиці зробленого сенсаційного пропозиції тримаються в таємниці. Представники Palazzo Versace побажали приховати, яким чином відбуватиметься охолодження цілого пляжу.

Можливо, у механізмі охолодження буде задіяний повітря з готелю. Також, за словами творців проекту, як "охолоджуючих елементів" можуть бути використані спеціальні матеріали та ландшафтний дизайн, що сприяє утворенню тіні.

У кожному разі, потужні кулери в поєднанні з іншими хитрощами проектувальників вперше дозволять туристам отримувати бажаний загар, не страждаючи при цьому від пекельної спеки.

"Всі будівельні проекти Дубая - унікальні", - визнає директор міжнародного дослідницького центру Hurricane університету Флориди Стівен Літерман.


Однак ідею охолоджувати пляжний пісок якимось подобою гігантського калорифера вчений вважає просто смішною.

На його думку, тут необхідно застосовувати більш природні підходи, розпорошуючи морську вологу або створюючи зелені насадження.

Додамо , що емірат Дубай вже славиться грандіозними проектами, які за своєю фантастичності не поступаються повітряним замкам. Так, в області вже діє гірськолижна траса, штучно створена на краю спекотної пустелі. У місті також завершується будівництво найвищого в світі хмарочоса, а в море архітектори створюють цілий архіпелаг з насипних островів.

Затятими критиками цих робіт стали екологи, на думку яких влада руйнують коралові рифи і довільно змінюють напрямок підводних течій. Експертів також турбує швидке зростання споживання води і електрики в Дубаї, який є одним з семи міст ОАЕ.