Віддаєте перевагу відпочинок на природі, в незайманих цивілізацією куточках планети? Skyscanner пропонує список найбільш екологічно чистих, зелених країн світу, а також деякі ідеї відпочинку на природі (на основі інформації The Economist).

1. Швейцарія
Значну територію країни займають гори і річки, а тому не дивно, що вона очолює даний список. Тим, хто хоче познайомитися з альпійської красою з мінімальним збитком для природи, пропонується провести відпустку в екологічному кемпінгу УайтПод (WhitePod Village) на швейцарських схилах. Каміни, комфортабельні ліжка та незабутні краєвиди з вікон .. WhitePod Village - це розкішний відпочинок на природі.

2. Норвегія
Девіз управління з туризму Норвегії - "Powered by nature" ("Відчуй силу природи!") І, зробивши подорож по фіордах, ви зрозумієте, чому. Кращий спосіб досліджувати країну - походи і піші прогулянки, а також подорож на поїзді до фьордам і горах.

3. Швеція
Швеція - це північне сяйво, білосніжні піщані пляжі, гори, льодовики, альпійські луки, ліси, озера, горбисті поля і сяюче різноманітність більше 24 тис. Островів і скель.

4. Фінляндія
Лапландія - один з останніх в Європі районів, де дика природа збереглася в первозданному вигляді, з далекими лісами і чистими озерами. Фінляндія - це рай для тих, хто любить походи, піші та велосипедні прогулянки і відпочинок на природі.

5. Коста-Ріка
Ця країна славиться своєю "самої натуральної заповідною зоною": завдяки створенню мережі заповідників і національних парків їй вдалося зберегти в незайманому вигляді більше 27% своєї території. Вибір занять великий: подорож по тропічних лісах з історією в мільйон років, екскурсії до вулканів, сплав по диким річках і спостереження за дикою природою.

6.


Австрія

Якщо Ви хочете, щоб Ваша поїздка була пізнавальної, чому б не відвідати саму незвичайну школу Австрії - Kalchkendlalm, що розташувалася на високогірному альпійському пасовищі? Тут ви зможете не тільки насолодитися видами на покриті снігом гірські піки, іграшкові будинки і густі ліси, а й навчитися розрізняти злаки, виготовляти борошно, пекти хліб, доїти корову і збивати масло.

7. Нова Зеландія
З тих пір, як Фродо Беггінс і Гендальф познайомили нас зі Середзем'ям, всьому світу в мріях є приголомшуючою краси пейзажі Нової Зеландії, чудові пляжі і вражаючі вулкани і гейзери цієї країни. Здійсніть прогулянку на байдарці в національному парку Абеля Тасмана, досліджуйте його затоки, пляжі і миси.

8. Латвія
Тут ви зможете відвідати одну з численних ферм - скотарських, грибних, рибних, квіткових, дізнатися секрети виробництва продуктів, власноруч спробувати одну їх технік і купити свіжі продукти.

9. Колумбія
Колумбія пропонує різноманітність природних розваг: дайвінг до коралового рифу (третій за величиною в світі), екскурсія до покритим снігом гірських вершин або кавовим плантаціям і відпочинок у термальних джерел.

10. Франція
Цього літа в моді так званий "глемпінг", або гламурний кемпінг для тих, хто любить відпочинок на природі, але не бажає проводити його без звичних зручностей. Справжні глемпери можуть провести відпустку в таборі Canvas Chic у Франції. 14 юрт на окремих платформах виконані в казахському стилі, але з великими зручностями - наприклад, тут є двоспальні ліжка. Табір знаходиться в лісі на території заповідника "Ардеш Горж".
Http://www.hotels.su