/

Кажуть, що в Греції є все. Довга історія, безліч таємниць і міфів, прекрасний клімат і розваги на будь-який смак круглий рік приваблюють тисячі туристів.

Греція сьогодні - це не тільки колиска античності, але і один з найпопулярніших курортів. Сюди їдуть поніжитися на золотих пляжах більш ніж тисячі островів, а також обов'язково скупатися в Середземному і Егейському морях.

Завдяки субтропічного клімату туристам забезпечені спекотне сухе літо і теплі вологі зими.

Культурна програма нікого не залишить байдужим. Храми богів, вписана в пейзаж архітектура, білі будівлі на тлі яскраво-блакитного неба - все це створює неповторну атмосферу.

Вгреческіх містах кожен куточок, абсолютно всі вулички просякнуті тим духом, який оспівували багато поетів.

Але аж ніяк не тільки гарна погода і визначні пам'ятки фарбують Грецію. Справжня цінність країни - це самі греки. Вони гостинні, життєрадісні і дуже приємні у спілкуванні.

Місцеві жителі шанують і бережуть свої традиції в кухні. Традиційні страви на столі - це мецо (набір закусок), мусака (запіканка з м'ясом або рибою, овочами), різноманітні сири та багато оливок.


Велика частина кухні заснована на свіжих продуктах: соковиті цукіні і перці, помідори і баклажани, цитрусові, ароматний хліб, молочні продукти.

Кухня Греції

Після трапези - обов'язкові танці: швидкий сиртос, трохи повільніший сіртакі і груповий хасапікос в колі. Греки дуже багато уваги приділяють музиці і по тому, як людина танцює, судять про нього самому.

Що стосується спорту, то в Греції популярні віндсерфінг і дайвінг. Водні розваги в прозорому морі дають багато можливостей для активного відпочинку. Якщо хочеться відпочинку пасивного, то завжди можна просто позасмагати на одному з пляжів узбережжя.

Приємно отримати і задоволення від походу по магазинах і ринках Греції - тут можна купити сувеніри і продукти, вироблені на експорт. Невеликі лавочки і великі супермаркети пропонують все: від гончарних виробів до хутряних предметів одягу.

Якщо ви вибираєте місцем своєї відпустки Грецію, то обов'язково спробуйте все те, з чим вона асоціюється. Вам гарантовані дуже теплі і приємні спогади і маса вражень.