/

Яким може бути самий незабутній відпочинок в зимовий сезон? Звичайно ж, відпочинок на гірськолижних курортах. Якщо ви ще не бували на гірськолижних курортах Болгарії, тоді не пропустіть можливість насолодитися просто казковим відпочинком на 3 найбільш відомих болгарських курортах.

Крім того, Болгарія відома своїми прекрасними парками, бальнеологічними курортами і заповідниками. Але, про все по порядку.

Туристична Болгарія добре відома туристам завдяки своїм гірськолижним курортам: Банско, Боровець, Пампорово. Звичайно ж, у Болгарії є й інші відносно невеликі курорти, які варто відвідати.

Всі гірськолижні курорти Болгарії славляться своїми трасами з різними рівнями підготовки, надійними підйомниками, наявністю гірськолижного спорядження, чудовою інфраструктурою і чудовими екскурсійними програмами.

Гірськолижні курорти Болгарії
Банско - найбільш відомий гірськолижний курорт в Болгарії. Тривалість гірськолижного сезону тут становить 4 місяці з грудня по квітень. Розташований курорт біля підніжжя гори Пірін. Також в Банско знаходиться безліч церков і соборів, які варто відвідати: церква Успіння Богородиці, Рильський монастир.
Наступний гірськолижний курорт Пампорово знаходиться в горах Родопи. Відрізняється цей курорт своїм м'яким кліматом і сонячною активністю в зимовий період. Пампорово розташований в 250 км від Софії. Є другим за величиною гірськолижним курортом в Болгарії.

Боровець є найбільш старим болгарським гірськолижним курортом, який спочатку складався з мисливських будиночків для ченців.


У Боровеце просто чудова природа, яка просто не залишить байдужим нікого. У Боровеце розташовані готелі і ресторани тільки для туристів. Боровець розташований в 72 км від Софії.

Ще один невеликий курорт - Панічіште, розташований в Рильських горах біля міста Сопарева Баня, який знаменитий своїми гарячими джерелами. У Панічіште ви зможете не тільки покататися на лижах, поніжитися в гарячих джерелах, насолодитися гірським повітрям, а й відвідати дивовижні за красою Рильський озера.

Вітоша - це не зовсім гірськолижний курорт, а прекрасний парк. Вітоша розташований недалеко від Софії, на території якого знаходяться стародавні пам'ятки культури. Вітоша вразить вас прекрасним ландшафтом і чудовою природою

Чифлик - є бальнеологічним курортом Болгарії, на території якого знаходяться гарячі мінеральні джерела. У ваше розпорядженні будуть доступні гарячі і холодні басейни, лазні, сауни, послуги масажу. Чифлик - це прекрасне місце для відпочинку душі і тіла.

Радимо відвідати гірський заповідник "Козина стіна", насолодіться пішими прогулянками по вузьких гірських стежках і спілкуванню з природою. Орендуйте квадроцикли та прокотитися з вітерцем.

Болгарія - прекрасна країна для проведення незабутнього активного або пасивного відпочинку. Але якою б відпочинок ви не вибрали, пам'ятайте, що, перш за все, ви отримаєте найсильніший позитивний заряд.

Приємного відпочинку вам!