http://womancommunity.ru/

Горные схили? Дивовижні пейзажі? Що б ви не віддавали перевагу, вам точно сподобаються Швейцарські гірські курорти з дивовижними Альпійськими видами і чарівними селами. Зараз найкращий час спланувати свою зимову поїздку в казкові селища Швейцарії.

Хотілося б відзначити, що, так як багато хто з цих місць недоступні для автомобілів, вам краще скористатися послугами швейцарської Залізничній системи та місцевого транспорту, за допомогою яких ви потрапите в будь-які вас місця. Швейцарські курорти унікальні і неповторні. Кожен з них має свої певні переваги, чим і завоював тисячі постійних туристів.

Для повноцінного катання на лижах найкраще підходять Давос (Davos) і Клостерс (Klosters). Рік за роком туристи з різних країн світу віддають перевагу саме цим курортам для катання на лижах.

Лижникам і сноубордистам наданий широкий вибір схилів - від дитячих нехитрих пагорбів до крутих спусків.

Клостерс - більш тихий, спокійний і залитий місячним світлом гірськолижний курорт, в той час як сусідній Давос - більш практичний курорт, ніж мальовничий.

Для сімейного відпочинку найкраще підходить Венген (Wengen).


Венген пропонує увазі туристів сприятливі умови для відпочинку. Дивовижної краси село з крутими схилами з видами долин, крижаний каток, довгі траси для катання на санях.

Для сімейного відпочинку ідеально підходять дитячі схили. Також ви можете скористатися послугами дитячої лижної школи.

Для екстремального катання на лижах по крутих схилах ідеально підходить Вербье (Verbier). Схили, які задовольнять лижників середнього та професійного рівня, створили відповідну репутацію Верьбе.

І ніякий інший курорт не може зрівнятися з цим курортом в момент заходу сонця. Таку красу ви навряд чи відведе, в будь-якому іншому місці!

Найкраще гірське поселення - Церматт (Zermatt). Воно розташоване у вузькій долині і увінчане знаменитим гірським масивом Маттерхорн (Matterhorn). Є щось чарівне в цьому бездорожних Церматте.

У тіні самого культового піку Швейцарії ви можете побачити невеликі гірські схили. А чарівна село з її смачною їжею, цікавою нічним життям і зручними домашніми вогнищами неповторна і унікальна.