http://www.lampal.ru/

Каждый з нас хоча б раз у житті мріяв побувати у Франції - країні, яка уособлювала собою красу і елегантність, романтичність і загадкову чарівність старовини, а також багатовікове історична спадщина і молодий дух сучасних поколінь ...

У тій самій країні, яка по праву визнана батьківщиною розкішного парфуму, найвишуканішого в світі вина і сиру, чия столиця вважається справжнім світовим центром сучасної моди.

Якщо скласти всі уявні бажання наших співвітчизників про те, яку країну відвідати, то, поза всяким сумнівом, Франція і Париж зайняли б перше місце.

Не дарма кажуть, що для багатьох мандрівників у всі часи основне завдання "максимум" у житті - "Побачити Париж і померти".

Ми ж пропонуємо побувати в цій найбільш непередбачуваною і яскравою країні світу, побачити величної краси пам'ятки, помилуватися Парижем, і не тільки "не вмерти", а доставити собі масу задоволень та позитивних вражень, які будуть викликати виключно найкращі спогади у Вашому житті.

Пам'ятки Франції

Отже, з чого ж слід починати подорож по Франції? - Зрозуміло, з самого головного - з Парижа. Описувати зустріч з одним з найбажаніших міст світу немає особливого сенсу, адже кожному мандрівникові вона запам'ятається по-своєму, чимось своєрідним і невловимим.

На щастя, сьогодні практично всі тури у Францію включають відвідування Парижа, але традиційні маршрути уникати не варто, та й послухати гіда теж не буде зайвим.

А ось подальші маршрути подорожі по Франції можуть істотно відрізнятися. Тут вже залежить від уподобань кожного туриста.


Багато хто мріє побувати в найбільших містах Франції.

Так, зокрема, незабутні враження залишить аристократичний Ліон з його середньовічними вуличками, готичними соборами і старовинними палацовими замками - це місто, заснований ще до нашої ери і є улюбленим місцем імператорів Рима.

Більшість туристів захоплюються Марселем і його знаменитим портом. А тим, хто цінує вишукані французькі вина, слід побувати в Бордо - місті, в якому не тільки можна продегустувати всі кращі вина Франції, а й заодно відвідати романтичні замки і фортеці.

Лазурний берег - ще одне відоме і престижне місце відпочинку. Канни, Ніцца, Антіб, Сент Тропе - це розкішні міста, наповнені безліччю яскравих морських фарб і безтурботного життя.

А Нормандія з її безкрайніх Атлантичним узбережжям привертає до себе любителів невеликих прибережних міст і свіжого морського повітря.

Кухня Франції

Франція незмінно асоціюється у нас з багатою і різноманітною кухнею, яку немає сенсу навіть описувати - її потрібно тільки пробувати самому. Зауважимо тільки лише, що в кожному регіоні країни існують свої традиції приготування і свої фірмові страви.

Знамениті французькі сири, бургундські білі равлики, прованський суп буйабесс, гусяча печінка - фуа-гра, трюфеля Перигора, яких іноді називають "чорні діаманти", смажений Каплун і багато-багато іншого.

У цілому, зауважимо, що неважливо, який маршрут Ви виберете, в будь-якому випадку Ви отримаєте безліч задоволень і абсолютно точно - захочете відвідати Францію знову.