http://relax./

Барбадос - самий східний з островів Карибського басейну. Він займає площу трохи більше 400 км. кв. На західному узбережжі омивається водами Карибського моря, його коралові пляжі ваблять своїм спокоєм, а блакитна вода приховує різноманіття яскравих морських мешканців, тому так популярна у дайверів.

На сході хвилі і вітру Атлантичного океану зробили берега Барбадосу ідеальними для таких видів спорту, як серфінг.

Цей острів користується любов'ю і популярністю у знаменитостей всієї земної кулі. Такі зірки, як Опра Уїнфрі і Брітні Спірс, володіють тут будинками.

Часто відвідує острів сімейна пара Бекхем. Популярна співачка Ріанна, для якої Барбадос є рідною, посол країни з культури та молоді. Острів Барбадос займає лідируюче положення за кількістю селебріті на душу відпочивальника населення.

Мерайя Кері справляла на Барбадосі свою першу річницю весілля і день народження, а Принц Гаррі часто проводить канікули і бере участь у благодійних матчах з поло.

Спортивні та музичні заходи на Барбадосі залучають учасників і глядачів з усього світу. Турніри з гольфу (Sir Garfield Sobers), скачки, змагання з вітрильного спорту (Mount Gray), джазовий фестиваль, карнавали (Crop Over) завжди супроводжуються веселими пляжними вечірками з морем рому.

Ром настільки популярний на острові, що його купівельні потреби задовольняють більше 1 000 магазинів. Бажаючі можуть відвідати і заводи з його виготовлення.

Не залишаться без заняття і цінителі здорового способу життя. Любителі піших прогулянок знайдуть для себе багато маршрутів. Наприклад,

Квітковий заповідник, де в умовах дикої природи збереглися унікальні види тропічних рослин, ботанічні сади Андромеди, печери зі сталактитами і сталагмітами.

Якщо ж відпочиваючим ближче екстремальний відпочинок, то Барбадос пропонує дивну можливість для занять серфінгом і дайвінгом.

У листопаді та лютому проходять міжнародні змагання з серфінгу, де туристи можуть насолодитися, не тільки майстерністю професіоналів, а й взяти уроки у знаменитих серферів.

А чого вартий гастрономічна складова життя на острові.


Особливу увагу слід приділити рибних страв, так як деякі різновиди риб водяться лише в прибережних водах.

Не варто забувати, що Барбадос колишня англійська колонія. Найбільше це позначилося на якості ресторанів представлених на острові - неперевершений сервіс обслуговування і шеф-кухаря європейського рівня відмічені рейтингом Zagat.

Місцева Кухня Барбадосу дуже незвичайна і являє собою змішання індійських і англійських кулінарних традицій.

Головні страви - це летюча риба в будь-якому вигляді, каша з незвичайною назвою "Ку-КУ", морський їжак і акула.

Для того, що б спробувати місцеві кулінарні делікатеси, не обов'язково йти в ресторани . У всьому буяння фарб вони представлена на рибному ринку Ойстіне і на фестивалі Crop-over.

Відвідавши рибний ринок, ви насолодитеся не тільки місцевою кухнею (такими стравами як Джаг-Джаг, Ку-Ку, Літаючій рибою (символом Барбадосу), скуштуєте рибні пиріжки (Маші-махай), але і зможете оцінити весь колорит острівної культури: полюбуєтесь на танці місцевих жителів під звуки Каліпсо, купіть сувеніри і вироби Барбадосской умільців.

Важливий факт, що ринок працює вночі в п'ятницю або суботу. Ті туристи, кому пощастить потрапити на Барбадос влітку, можуть потрапити на Фестиваль Crop Over.

Мабуть, це один з найзнаменитіших і барвистих фестивалів на острові, він присвячений закінченню збору врожаю цукрового очерету .

Крім параду і різноманітності екзотичної їжі, під час фестивалю відбувається багато цікавих подій: святкові ходи, феєрверки, кулінарні поєдинки, показ мод, музичні змагання (Пік-о-де-Кроп, джаз-концерт у парку Фарлі-Хіпп).

Закінчується фестиваль грандіозним карнавалом з ритмічними танцями під акомпанемент національної карибської музики.