ttp://relax./

Вокруг Лондона, в пару годинах їзди, ноходятся міста, зі старовинними замками, історичними місцями.

Оксфорд. Славиться він, насамперед, своїм університетом, що стоять на березі річки Темза. Там же знаходиться тридцять коледжів, які можуть відвідати будь-які бажаючі.

Так само в місті є: бібліотека Бодлеан, в якій зберігаються дуже давні рукописи та колекції літератури; найстаріший музей в Англії і ботанічний сад. Від Лондона до нього можна дістатися на поїзді, знаходиться він в годині їзди (90км).

Кембридж. Там так само знаходиться популярний університет, десятки коледжів, церкви, шикарнейший музей і величезний ботанічний сад. Так само там можна здійснити річкові прогулянки на плоскодонних човнах. Їхати годину від Лондона на поїзді.

Брайтон. Це місто для відпочинку (курортне місто). Там є важлива пам'ятка - Вікторіанський пірс. У цьому місті безліч атракціонів, ресторанів, кафе та багато інших розваг для сімейного відпочинку.

Раніше це була просто рибальське невелике село. Знаходиться так само в годині від Лондона.

Бас. Це місто збереже стиль середньовіччя. Популярний своїми римськими лазнями, де можете підлікуватися гарячої джерельною водою. Там варто відвідати абатство, старий міський міст.

Старі житлові будинки збудовані у формі півмісяця і цей квартал так і називається - Королівський півмісяць.


Про життя англійців вам розповість музей. Їхати прийдеться 180 км, протягом півтора годин від Лондона.

Стоунхендж. Тут знаходиться споруда з тридцяти кам'яних плит, верх яких перектит величезними блоками. Це називають кам'яними кругами, що виникли ще в друідскій культуру в 2800году до н.е. про все докладно вам розкажуть в музеї, який стоїть поруч. Коштує від в 140 км від Лондона.

Віндзорський замок. Цей замок був побудований ще в середні віки, на обривах берега, над Темзою. Вже більше дев'ятисот років його використовують як резиденцію монархів Великобританії.

Перший замок побудували за замовленням Вільяма Завойовника - він був дерев'яний і з'явився в 1078году. Під час правління Генріха Другого на цьому місці побудували високу круглу кам'яну вежу.

В шістнадцятому столітті до неї добудували частину і Цкрковь Святого Георга. Такою вона ставала вона протягом сторіч, поки не сталася пожежа в 1992 році, після якого його трохи перебудували.

Коли в нього приїжджає королева, частина залів закривають від поситителей і на вежі вивішують прапор. До замку всього тридцять п'ять кілометрів